Фiльтр
4735 - 10587 грн Ціна
- грн
Серія
Об'єм двигуна, см³
Потужність, к.с./кВт
Швидкість повітряного потоку, м/с
Об`єм повітряного потоку, куб. м/год
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Повітродувки Vitals™

Повітродувка - це нове слово в лексиконі українських користувачів садово-паркової техніки. Давайте розберемося, що ж таке ця сама повітродувка з себе представляє.

Всі ми не раз і не два спостерігали, як вітер жене по алеях парку опале листя і дрібне сміття. І якщо цей вітер дме досить довго і сильно, алеї стають чистими, як ніби їх вимели величезної м'якої мітлою. Звичайно, сьогодні мало у кого з тих, хто читає ці рядки є власний парк. Але зате двори, дачі, садові ділянки і просто галявини біля будинку є у багатьох, і ці території також мають потребу в регулярному прибиранню.

Безумовно, можна по-старому забиратися на ділянці за допомогою мітли і грабель. І для кого-то така робота є прекрасним видом відпочинку на свіжому повітрі. Але якщо ваша ділянка досить великий, і прибирати його треба часто, то це перетворюється в що вимагає серйозних зусиль роботу. І ось тут-то якраз і стане в нагоді той самий повітродувки. З її допомогою ви легко і швидко здує спрямованої струменем повітря опале з дерев і кущів листя, скошену траву, дрібне сміття і навіть щойно випав сніг з газонів, тротуарів, дитячих, спортивних та будівельних майданчиків, парковок, проїжджої частини і т.п.

Конструктивно повітродувка влаштована зовсім нескладно. Вентилятор жене повітря в направляючу трубу з соплом на її кінці. До труби прироблена рукоятка для зручного управління повітряним потоком. Приводитися в рух вентилятор може двигуном внутрішнього згоряння, найчастіше двотактним, таким же, як на мотокосах або на бензопилах - і тоді її можна назвати повітродувка бензинова. А якщо вентилятор приводиться в обертання електродвигуном, то вважається, що це повітродувка електрична.

Повітродувки бензинові зазвичай бувають могутніше, ніж електричні, до того ж вони не прив'язані до мережі електроживлення, тобто є повністю автономними і можуть використовуватися на віддалених ділянках і об'єктах.

Технічні характеристики бензинових повітродувок Vitals

  • тип двигуна - бензиновий двотактний одноциліндровий повітряного охолодження;
  • система запуску двигуна - ручний стартер;
  • потужність, що розвивається 1,0 - 4,9 л.с .;
  • обсяг повітряного потоку від 720 до 1120 кубометрів на годину;
  • швидкість повітряного потоку до 93 м / с;
  • вага від 4,5 до 8,2 кг.

Повітродувки Vitals надійні, невибагливі, абсолютно безпечні і зручні в експлуатації. Купити таку повітродувку - це значно полегшити собі рішення задачі по прибиранню території. Спробуйте, і ви переконаєтеся в цьому самі.

Развернуть