Фiльтр
3943 - 8910 грн Ціна
- грн
Серія
Об'єм двигуна, см³
Тип двигуна
Потужність, к.с./кВт
Кількість обертів, об/хв
Діаметр штанги, мм
Сортувати за:

Мотокоси Vitals™

Доки не з'явилася мотокоса, косіння трави по праву вважалося однією з найбільш трудомістких і вимагають неабиякої фізичної сили і витривалості робіт в сільському господарстві і тваринництві. На щастя, завдяки мотокосі, сьогодні ця операція значно спростилася і прискорилася. При цьому для мотокос стали доступними не тільки скошування трави та бур'янів, а й розчищення чагарникової порослі, і навіть спилювання нетовстих стовбурів молодих дерев.

Мотокоса є надзвичайно універсальним інструментом, прекрасно працюють не тільки в сільському господарстві, а й у багатьох інших сферах діяльності, наприклад під час розчищення будівельних майданчиків, догляду за садово-парковими ансамблями, облагороджування міських скверів і узбіч доріг. Тому є всі причини купити мотокосу замість старої традиційної ручної коси.

До головних достоїнств мотокос Vitals можна віднести:

 • повна автономність роботи, незалежність від зовнішніх джерел енергії;
 • високі потужність і продуктивність;
 • можливість роботи на похилих і навіть на вертикальних поверхнях;
 • велика точність і виняткова акуратність скошування, що дозволяють обробляти поверхні в тісному або обмеженому просторі, навколо перешкод, біля парканів і бордюрів, навколо стовпів і стовбурів дерев.

Пристрій мотокос

Усі мотокоси Vitals мають схожий пристрій, але можуть значно відрізнятися в деталях і за технічними характеристиками. Зазвичай у верхній частині штанги, що представляє собою трубу зі сталі, алюмінію або міцного пластику, кріпиться невеликий двигун внутрішнього згоряння, найчастіше бензиновий двотактний, але останнім часом нерідко зустрічаються і чотиритактні. Цей двигун через перехідник з'єднаний з довгим валом, що проходить через всю штангу до нижнього її кінця. У нижньому кінці штанги встановлюється конічний редуктор на вихідному шпинделі якого кріпиться ріжучий інструмент - шпуля з волосінню, багатозубий ніж або ріжучий диск. У середній частині мотокоси закріплені ручки з органами управління двигуном і фіксатор для підвісу, так як мотокоса при роботі утримується у висячому положенні не руками, а спеціальною підвіскою.

Бензинові мотокоси ТМ Vitals діляться на три категорії:

 1. Побутова - для виконання періодичних робіт в домашньому обійсті або в невеликому господарстві.
 2. Master - для регулярних високонавантажених робіт вдома або на виробництві.
 3. Professional - для постійної щоденної експлуатації з повним навантаженням.

Технічні характеристики

 • тип двигуна - двотактний або чотиритактний, з повітряним охолодженням;
 • паливо - бензин А92 або суміш бензину з маслом (для двотактних двигунів);
 • потужність від 1,9 кВт до 2,3 кВт;
 • діаметр скошування волосінню 420-480 мм;
 • діаметр ріжучого диска до 255 мм.

Рішення купити бензинову мотокосу Vitals дуже легко здійснити за допомогою інтернет-магазину, або, якщо Вам це більше подобається - в магазинах з продажу садово-паркової техніки та сельхозінструментов.

Развернуть