Мотокоса Vitals Professional BK 3912-4a Prime

Артикул: 83385

  • Ціна: 4 059 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна

Приєднуйтесь до Vitals™

Характеристики на Мотокоса Vitals Professional BK 3912-4a Prime

Тип двигуна бензиновий одноциліндровий чотиритактний повітряного охолодження
Тип палива бензин Аи-92
Робочий об'єм циліндра, см3 39,0
Потужність, кВт / к.с. 1,2 /1,6
Максимальна частота, об / хв 7000
Об'єм паливного бака, л 0,65
Діаметр скошування волосінню, мм 430
Діаметр скошування диском, мм 255
Діаметр волосіні, мм 2,4
Діаметр штанги, мм 28
Габарити упаковки (привід / штанга), мм 300x230x330 / 1650x100x110
Маса нетто/брутто, кг 10,3/11,4

Опис мотокоси Vitals Professional BK 3912-4a Prime:

Мотокоса Vitals Professional BK 3912-4a Prime — це професійний інструмент для скошування трави, бур’яну і чагарників з діаметром стовбура до 20 мм. Її застосовують на ділянках з рівним або складним рельєфом, у важкодоступних місцях, а також на схилах. Зручна для обкошування дерев, кущів, парканів, стінок, стовпів. Діаметр скошування ліскою — 430 мм — на 10 мм більше, ніж у багатьох аналогічних інструментів професійного та напівпрофесійного класу.

Коса зібрана із високоякісних комплектування й матеріалів, з дотриманням високих норм контролю якості. Завдяки цьому мотокоса Vitals Professional BK 3912-4a Prime має дуже високу надійність і може експлуатуватися тривалий час.

Широкий набір пристосувань і технічних рішень підвищує комфорт роботи оператора.

На мотокосу Vitals Professional BK 3912-4a Prime встановлений гарантійний термін 60 місяців.

Потужний надійний чотиритактний двигун

Мотокоса оснащена чотиритактним двигуном з робочим об’ємом 39,0 см3. Він розвиває потужність 1200 Вт (1,6 к. с.) за частоти обертання 7000 об/хв. У чотиритактного двигуна більша, ніж у двотактних, питома потужність і значно вищий ресурс. Запас потужності дає змогу  вільно вибирати різальний інструмент або встановлювати інше змінне обладнання, наприклад культиватор.

Насос попереднього підкачування (праймер) дає змогу перед запуском підкачати паливо в карбюратор і завдяки цьому прискорити старт.

Паливо — чистий бензин

Важлива перевага чотиритактного мотора — застосування в якості пального чистого бензину. Його не треба змішувати з оливою. Це виключає помилки, які бувають у разі приготування паливної суміші, а також спрощує підготовку до роботи, забезпечує більш чистий вихлоп.

Комфорт і безпека оператора

Мотокоса оснащена розбірними ергономічними руків’ями. Одне з руків’їв подовжене — задля більшого замаху. Обидва покриті м’яким еластичним матеріалом. Їх взаємне розташування регулюється. Руків’я фіксуються на штанзі зручним кріпленням з одним наскрізним болтом. Таке рішення дає змогу, за необхідності, швидко зібрати, відрегулювати або розібрати косу.

Чотиритактний двигун створює менше вібрації, ніж двотактний. Зменшенню вібраційного навантаження на руки оператора також сприяє застосована в кріпленні руків’їв система гасіння вібрації.

На нижньому редукторі є клавіша фіксації валу. Натиснувши її, можна без ключа міняти гарнітуру (шпулі, ножі), не застосовуючи додатковий інструмент.

Великий пластиковий кожух захищає оператора від травм у разі відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив різальний інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини ліски.

Матеріали і технічні рішення забезпечують міцність, довговічність та економічність

Хромоване покриття стінок циліндра гарантує тривалий термін його служби. Відцентрова система змащення циліндра і клапанів створює «масляний туман», який заповнює простір і змащує всі точки і поверхні, де є тертя.

Високоякісний карбюратор оптимально дозує компоненти паливно-повітряної суміші і забезпечує надійну, економічну роботу двигуна.

Механізм, що передає обертання на різальний інструмент, характеризується міцністю та довговічністю. У ньому застосований металевий вал. Верхній редуктор передачі оснащений двома підшипниками. Нижній має посилену конструкцію і оснащений тавотницею (прес-маслянкою). Завдяки цьому процес змащення редуктора швидкий і не потребує розкриття механізму.

Вал силової передачі поміщений в нерозбірну алюмінієву штангу діаметром 28 мм. Вона забезпечує добру жорсткість конструкції, захищає вал від перекосів, ударів, забруднень.

Багата комплектація

До комплекту постачання входять:

- 3-зубчастий ніж;

- 40-зубчастий різальний диск;

- 2 шпулі, заправлені ліскою;

- 2 запасних мотка ліски;

- тюбик мастила для редуктора;

- окуляри-маска;

- професійна ранцева жилетка;

- набір інструментів у тканинному мішечку.

Розвернути

Особливості мотокоси Vitals Professional BK 3912-4a Prime

  • чотиритактний двигун об'ємом 39 куб.см;
  • хромоване покриття стінок циліндра;
  • цільна Алюмінієва штанга;
  • діаметр штанги - 28 мм;
  • легкий старт;
  • безключового заміна шпулі;
  • ергономічні роздільні рукоятки;
  • паливопідкачуюучий насос — Праймер;
  • посилений редуктор.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!