Бензопили ланцюгові Vitals

Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
675
4
1
Об'єм двигуна, см³
7
8
9
10
13
14
15
16
Потужність, к.с./кВт
889
18
23
24
25
26
27
28
Довжина шини, дюйм
29
30
31
32
33
34
Швидкість ланцюга, м/c
35
36
37
38
39
41
Масса нетто/брутто, кг
42
43
44
46
47
48
49
Сортувати за:

Бензопили ланцюгові Vitals™

Бензопила ланцюгова - один з найбільш «стародавніх» і вірних моторизованих помічників людини у всіх сферах діяльності пов'язаних з лісом і деревиною. Але якщо принцип дії і компонування ланцюгової бензопили не змінювалися вже майже сто років, то технічні характеристики, безпека, надійність і зручність в роботі сучасних пил, наприклад таких, як ланцюгові бензопили Vitals, пішли далеко вперед від родоначальників цього класу ручних садово-паркових і лісотехнічні інструментів.

У переважній більшості випадків мотопилки наводяться в рух компактними бензиновими двотактними або четирехтактнимі двигунами внутрішнього згоряння. Обертальний момент через провідну зірочку передається на пильную гарнітуру, що складається з пильної зубчастої ланцюга і плоскою шини з поздовжніх напрямних пазом і відомою зірочкою, розташованої на шкарпетці шини. Пильна гарнітура виконує дві головні завдання: перетворює обертальний рух провідної зірочки в поступальний рух зубів ланцюга, і утримує пиляльний ланцюг в одній площині, направляючи рух ланцюга і забезпечуючи управління процесом пиляння.

Будь-яка ланцюгова бензопила Vitals не є винятком з цього правила, навпаки, всі вузли та елементи пил цієї торгової марки розраховані і виготовлені так, щоб найкращим чином реалізовувати вищеописані функції.

Весь асортимент бензопил Vitals ділиться на три серії

 1. Побутова серія.
 2. Серія Master.
 3. Серія Professional.

Назви серій говорять самі за себе: побутова серія призначена для періодичного застосування в домашніх господарствах, невеликих садівничих або фермерських господарствах і т.п. Серія Master більш витривала, інструменти цієї серії призначені для регулярного застосування і виконання завдань підвищеної складності, в тому числі розчищення ділянок, валки дерев, обробки паркових і лісових масивів. Серія Professional - це потужні і важкі пили для справжніх професіоналів своєї справи, можуть без проблем працювати щодня протягом всієї робочої зміни.

Базові технічні характеристики ланцюгових бензопил Vitals

 • максимальна потужність двигуна від 1,2 до 3,3 л.с .;
 • довжина шини пильної гарнітури від 12 до 20 дюймів;
 • лінійна швидкість ланцюга 17,3 -21 м / с;
 • вага 4-8 кг.

Хочете купити потужну бензопилу з гарантією? Вибирайте Vitals!

У нас ви знайдете відмінний вибір ланцюгових пил від офіційного виробника, зможете без проблем вибрати потрібний варіант за доступною ціною. Зробити вигідну покупку вам допоможуть численні відгуки про бензопили від наших покупців, а також відеоогляди доступні для популярних моделей. Ми пропонуємо якісний інструмент за адекватною ціною, яка відповідає його класу і надійності. Крім того, у нас можна придбати необхідні витратні матеріали та аксесуари для пил ланцюгових бензинових.

Для того, щоб вибрати і купити ланцюгову бензопилу Vitals саме тієї серії і моделі, що підійде Вам найкращим чином, потрібно уважно вивчити наведені в каталозі технічні характеристики і описи. Успішною Вам роботи бензопилами Vitals! Купити бензопилу ланцюгову Ви можете в одному з інтернет-магазинів або торгових точках наших офіційних дилерів.

 • Сама недорога, проте не менш надійна, бензопила нашої торгової марки: Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4518n 15" ≈ 2 353 грн. и Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4518n 18" ≈ 2 391 грн.

 • Кращим вибором для професійного використання буде: Бензопила ланцюгова Vitals Professional BKZ 5531rm 20“ Magnesium потужністю 3,1 к.с.

 • Основна відмінність серій — рівень комплектуючих, а, отже, різний рівень готовності до високих навантажень. Призначення побутових пил — недовга робота час від часу. Напівпрофесійні пили серії Master вже передбачають більш високі навантаження, тривалу роботу і більш складні завдання. Пили серії Professional готові до тривалих і важких завдань, вони для постійної роботи весь день/тиждень/місяць/рік.

 • Бензопили Vitals – з гарантією 36 місяців.
  Бензопили Vitals Master – з гарантією 36 місяців.
  Бензопили Vitals Professional – зі збільшеною гарантієй 60 місяців.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!