Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
675
4
1
Об'єм двигуна, см³
7
8
9
10
13
14
15
16
1330
Потужність, к.с./кВт
143
889
18
149
23
24
25
153
26
27
28
Довжина шини, дюйм
29
30
31
32
33
34
Швидкість ланцюга, м/c
35
36
37
38
39
41
Масса нетто/брутто, кг
42
43
44
1329
1331
46
47
48
49
Сортувати за:

Бензопили ланцюгові Vitals™

Бензопила — один із найнеобхідніших та поширених інструментів у роботі з лісом та деревиною. З моменту винаходу й до цього дня, конструкція та технічні параметри пили зазнали низки змін, щоб зрештою дійти до нас у тому вигляді, який ми спостерігаємо на полицях магазинів.

Звичайно, дешеві ручні бензопили як і раніше в ходу. Їх застосовують для того, щоб спиляти невелику гілку, дрібні сучки та ін. Але якщо ви плануєте заготовити дрова на зиму, привести до ладу крони дерев, то ручна пила точно не ваш варіант.

Для розпилювання колод, у роботі з великим обсягом деревини або під час рубання лісу важливі швидкість, потужність, надійність та зручність оператора. Саме для таких випадків знадобиться потужна бензопила.

Критерії вибору бензопил

Є кілька важливих параметрів, яким варто приділити основну увагу:

 • Потужність. Це один із найважливіших параметрів. Для приватної садової ділянки ідеальними будуть бензопили з потужністю 1,2–2,2 к. с.
 • Пили з показником 2,5–3,5 к. с. вже належать до професійного інструменту. Вони підійдуть для великих виробництв, де потрібні тривалі роботи з високим ступенем навантаження.

 • Маса. Якщо інструмент необхідний для висотних робіт, де стійкість оператора залежить від низки чинників, зверніть увагу на більш легкі варіанти. Наприклад, в асортименті Vitals є одноручні пилки з масою до 5 кг, які поєднують у собі високі технічні параметри та легкість. Дворучні пили будуть трохи важчими, у межах 5–6,5 кг, що також допустимо.
 • Бензопилою з великою масою, понад 7 кг, варто користуватися на лісозаготівлях, бо вони призначаються для робіт, де оператор перебуває в більш стійкому положенні та має навички роботи з професійним інструментом.

 • Шина. Це ще одна з важливіших частин бензопили після двигуна. Чим довша шина, тим більша глибина пропилу, і, відповідно, працювати з товстим брусом легше та зручніше.
 • У лінійці Vitals ви знайдете пили із шинами довжиною від 12 до 20 дюймів, що дасть змогу вибрати оптимальний інструмент для виконання будь-яких завдань.

 • Комплектовання. Не менш, ніж технічні параметри, важливі якість складання та комплектовання бензопил. Від цього безпосередньо залежить не лише якість роботи, а й довговічність самого інструмента.

Щоб купити бензопилу в Україні з найвищими якісними показниками, зверніть увагу на моделі пил Vitals. Пиляльна гарнітура ТМ Oregon, високоміцний метал та пластик корпусу, точність складання та увага до деталей гарантують тривалу службу, зручність у роботі та легкість в обслуговуванні.

Бензопила

Типи та види

Зазвичай пили поділяються на три категорії — побутові, напівпрофесійні та професійні.

 • Побутові бензопили Vitals призначені для нерегулярного застосування на прибудинковій території, у саду та ін. Переважно це недорога ланцюгова бензопила з оптимальним співвідношенням ціни та якості.
 • Напівпрофесійні належать до серії Master. Інструмент цієї серії є на порядок витривалішим за побутові бензопили й підходить для систематичного виконання завдань підвищеної складності. Така пила стане оптимальним вибором під час обробки садово-паркових зон, розчищення ділянок, рубання дерев. Її вартість дещо вища, ніж у побутових.
 • Професійні бензопили належать до серії Professional. Це потужний важкий інструмент для людей із великим досвідом роботи. Його основне завдання — щоденна тривала робота у важких умовах із високими навантаженнями.

Де купити бензопилу недорого з гарантією? Звичайно, у Vitals!

Vitals™ — це надійний інструмент з оптимальним співвідношенням ціни та якості, адже виробництво та продаж ланцюгових бензопил це справа, якій ми віддані на всі 100%.

Ергономічні, з різними параметрами, високою якістю комплектовання, придатні для широкого спектра завдань та навантажень — усе це про наші пили.

Щоб вибрати та купити бензопили Vitals, які оптимально підійдуть саме вам, уважно вивчіть інформацію на нашому сайті в розділі Бензопили ланцюгові. Після цього ви можете здійснити купівлю будь-яким зручним для вас способом — через інтернет-магазин або в торгових точках наших офіційних дилерів, вдаючись до допомоги досвідчених консультантів.


Бензопили

 • Сама недорога, проте не менш надійна, бензопила нашої торгової марки: Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4518n 15" ≈ 2 353 грн. и Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4518n 18" ≈ 2 391 грн.

 • Кращим вибором для професійного використання буде: Бензопила ланцюгова Vitals Professional BKZ 5531rm 20“ Magnesium потужністю 3,1 к.с.

 • Основна відмінність серій — рівень комплектуючих, а, отже, різний рівень готовності до високих навантажень. Призначення побутових пил — недовга робота час від часу. Напівпрофесійні пили серії Master вже передбачають більш високі навантаження, тривалу роботу і більш складні завдання. Пили серії Professional готові до тривалих і важких завдань, вони для постійної роботи весь день/тиждень/місяць/рік.

 • Бензопили Vitals – з гарантією 36 місяців.
  Бензопили Vitals Master – з гарантією 36 місяців.
  Бензопили Vitals Professional – зі збільшеною гарантієй 60 місяців.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!