Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
4
1
Матеріал редуктора
249
Потужність, Вт
128
271
268
723
308
123
Кількість швидкостей
251
252
Тип патрона
270
230
800
Оберти холостого ходу, об/хв
253
257
254
256
Особливості
241
258
259
260
287
Масса нетто/брутто, кг
265
266
729
Сортувати за:

Дрилі ударні Vitals™

Практика показує, що при бажанні навіть звичайної електродрилем можна просвердлити будь-який отвір в будь-якому матеріалі - питання лише в тому, як багато часу, сил і засобів займе цю дію. Але оскільки витрачати даремно час і сили нікому не хочеться, для свердління різних матеріалів застосовуються різні по конструкції дриля. Зокрема, під час свердління отворів в камені, бетоні, цеглі та інших подібних матеріалах найкращі серед дрилів результати показує дриль ударний, в якій до обертання свердла додаються осьові імпульси ударного характеру. Ці імпульси дроблять матеріал в точці зіткнення з вершиною свердла або бура і прискорюють процес свердління в кілька разів у порівнянні зі звичайною дрилем.

Саме тому якщо Ви плануєте придбати дійсно універсальний інструмент, купити дриль електричний ударний буде найбільш раціонально і вигідно. До того ж ударні дрилі найчастіше мають безліч різних регулювань, з тому числі - відключення функції удару, реверс, регулювання швидкості обертання патрона.

На відміну від перфоратора, що є по суті своїй вузькоспеціалізованим, а тому досить складним і дорогим професійним інструментом, ударні електродрилі набагато більш універсальні і зовсім не так дороги. Це пояснюється тим, що замість складного електропневматичного ударного механізму, що застосовується в перфораторах, в ударних дрилях використовується простий по конструкції, але при цьому досить ефективний пружинно-храповой ударник, що надає свердлу і обертальний, і ударно-поступальний рух. Тому, ударний дриль не призначений тільки для видовбування або штробування стін, але і для свердління з ударом або без удару.

Ударні електродрилі ТМ Vitals поділяються на три серії — Vitals, VItals Master і Vitals Professional, які розрізняються по потужності двигуна і конструктивним виконанням. Але всі вони мають повний набір регулювань, поворотну передню ручку і обмежувач глибини свердління.


Що вміють ударні електродрилі?

Насправді дриль набагато функціональніший, ніж може здатися на перший погляд. Цей електроінструмент можна сміливо оснащувати різними насадками, що дозволяє значно розширити спектр виконуваних нею завдань. Отже, крім звичних нам функцій свердління та довбання, вона зможе:


  1. Вигвинчувати|Загвинчувати різьбові з'єднувальні елементи (до таких належать: саморізи, шурупи, гвинти);
  2. Шліфувати, зачищати та різати як болгарка.

Проте, яким би універсальним та дорогим не був дриль-перфоратор, він має певний термін служби. АЛЕ! Якщо правильно користуватися технікою, то його можна продовжити. До основних правил належать:

  • перерви кожні 40 секунд, даючи можливість охолонути і робочого механізму, і насадці (незважаючи на застосування різних теплопоглинальних елементів, електроінструмент в будь-якому випадку буде нагріватися, часом до неприпустимо високих температур);
  • застосування гострих та якісних свердел, що знижує навантаження на двигун і гарантує якісне просвердлення (в даному випадку це якраз фактор, який прямо пов'язаний з попереднім пунктом тому при роботі з поганим свердлом/буром — дриль буде працювати довше, а значить і нагріватися стане частіше);
  • враховувати клас інструменту та відповідність навантажень (не слід розраховувати, що недорога побутова дриль зможе безперервно працювати по кілька годин щодня).


Технічні характеристики мережевих ударних електродрилів Vitals:

  • Напруга живлення 230 В, частота 50 Гц.
  • Потужність двигуна 550 - 1200 Вт.
  • Частота обертів холостого ходу 0 - 3000 об / хв.
  • Максимальний діаметр свердління в дереві 40 мм, в сталі 13 мм, в камені 16 мм.
  • Вага 1,6 - 2,4 кг.

Електричні ударні дрилі ТМ Vitals цілком здатні вирішити практично будь-яке завдання з свердління, яка може виникнути у домашнього умільця або майстра-універсала, тому вони є дійсно вдалим і вигідним придбанням.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!