Дриль електричний Vitals Professional Et 2850YEak

Артикул: 119302

 • Ціна: 2 497 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Дриль електричний Vitals Professional Et 2850YEak

Частота струму, Гц 50
Потужність, Вт 850
Частота обертів холостого ходу, об/хв 0-2800
Максимальный диаметр патрона, мм 13
Максимальний діаметр свердління, мм
- дерево 25
- сталь 13
- камінь 13
Реверс +
Регулювання швидкості +
Ударно-обертальна функція +
Габарити упаковки, мм 330 х 85 х 250
Вага нетто/брутто, кг 2,7 / 3,0
Робоча вага, кг 2,66

Опис ударного дриля електричного Vitals Professional Et 2850YEak:

Дриль електричний Vitals Professional Et 2850YEak - надійна і потужна професійна ударний електродриль, призначений для виконання різних завдань: свердління отворів без ударної дії в металі, деревині, кераміці, різних синтетичних матеріалах; свердління отворів з ударною дією в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті; закручування і відкручування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів і гайок) з використанням спеціальних насадок (біт).

Компактний і ергономічний дизайн, а також невелика вага (2,4 кг) роблять цю модель зручною і безпечною в процесі експлуатації незалежно від того, застосовується електродриль Vitals Professional Et 2850YEak для свердління без удару, свердління з ударом або закручування кріпильних виробів. Прогумована поліпшена м'яка рукоятка забезпечує зручне захоплення, а також надійний контроль під час роботи. Важливим моментом є те, що корпус редуктора — металевий.

Однією з особливостей електродрилі Vitals Professional Et 2850YEak є якість комплектуючих, які значно збільшують термін експлуатації даного електроінструменту. У даній моделі використовуються високоякісні підшипники японської компанії NKS. Для зручності та надійності використовується металевий патрон.

Ударний електродриль Vitals Professional Et 2850YEak забезпечена надійним електродвигуном потужністю 850 Вт, завдяки чому забезпечується ефективне, і з високою точністю свердління отворів в дереві - до 40 мм, в металі - до 13 мм і в камені - до 16 мм. Вибір режиму «свердління» або «свердління з ударом» здійснюється перемикачем, який розміщено в верхній частині корпусу електродрилі.

Ударний електродриль Vitals Professional Et 2850YEak обладнана електронною системою регулювання швидкості обертання шпинделя і реверсом. Швидкість обертання шпинделя вибирається силою натискання на кнопку живлення та може варіюватися в межах 0-2800 обертів у хвилину. Ця функція дозволяє акуратно починати свердлити отвір на мінімальній швидкості, після чого переходити на більш високу або максимальну швидкості. Щоб викручувати кріпильні вироби або витягувати затиснутий в оброблюваному матеріалі робочий інструмент, конструкцією електродрилі передбачений реверс. Необхідний напрям обертання шпинделя встановлюється за допомогою перемикача, розташованого у верхній частині клавіші включення.

Дана модель буде вигідним придбанням і відмінним доповненням вже наявного у Вашому розпорядженні якісного комплекту електроінструментів.

Розвернути

Особливості ударного дриля електричного Vitals Professional Et 2850YEak:

 • 4 кулькові підшипники «NKS»;
 • металевий патрон;
 • поліпшена прогумована рукоятка;
 • надійний електродвигун;
 • загартовані шестерні, що значно збільшує термін експлуатації дрилі;
 • алюмінієвий корпус редуктора;
 • металева допоміжна регульована рукоятка;
 • функція «свердління з ударом»;
 • плавне регулювання швидкості обертання шпинделя;
 • зміна напрямку обертання шпинделя (реверс);
 • металевий обмежувач глибини свердління.
Написати відгук
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!