Дриль електричний Vitals Master Et 1355HL

Артикул: 54035

 • Ціна: 1 059 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна

Приєднуйтесь до Vitals™

Характеристики на Дриль електричний Vitals Master Et 1355HL

Напруга, В 230
Частота струму, Гц 50
Потужність, Вт 550
Частота обертів холостого ходу, об/хв 0-3000
Максимальний діаметр патрона, мм 13
Максимальний діаметр свердління, мм
- дерево 25
- сталь 13
- камінь 13
Реверс +
Безключовий швидкозатискний патрон +
Ударно-обертальна функція +
Габарити упаковки, мм 270х70х255
Вага нетто/брутто, кг 1,7/1,9

Опис ударного дриля електричного Vitals Master Et 1355HL:

Електричнмй ударний дриль Vitals Master Et 1355HL — потужний інструмент, призначений для свердління отворів в деревині, металі, камені, різних синтетичних матеріалах, а також закручування та відкручування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів та гайок) з використанням спеціальних насадок (біт).

Компактний і ергономічний дизайн робить дану модель зручною і безпечною в роботі. Прогумована м'яка рукоятка забезпечує зручне захоплення та надійний контроль в процесі експлуатації інструменту. Корпус дрилі виготовлений з міцного пластику.

Однією з особливостей електричного ударного дриля Vitals Master Et 1355HL є якість комплектуючих, які в значній мірі продовжують термін експлуатації даного електроінструменту.

Електродриль Vitals Master Et 1355HL оснащений надійним електродвигуном потужністю 550 Вт, завдяки чому можна швидко, ефективно і точно свердлити отвори в металі (до 13 мм), деревині (до 25 мм) і, завдяки функції «свердління з ударом» — в камені (до 13 мм). Вибір одного з режимів роботи електроінструменту «свердління» або «свердління з ударом» здійснюється за допомогою зручного перемикача.

Конструкцією даної моделі також передбачені електронна система регулювання швидкості обертання шпинделя і реверс.

Швидкість обертання шпинделя вибирається силою натискання на кнопку живлення та може варіюватися в межах 0-3000 оборотів в хвилину. Ця функція дозволяє акуратно починати свердлити отвір на мінімальній швидкості, після чого переходити на більш високу або максимальну швидкості.

Щоб викручувати кріпильні вироби або витягувати затиснутий в оброблюваному матеріалі робочий інструмент, передбачена функція «реверс». Необхідний напрям обертання шпинделя встановлюється перемикачем, який розташований над кнопкою включення.

Комплектується ударний електродриль Vitals Master Et 1355HL допоміжної регульованої рукояткою, обмежувачем глибини свердління, вугільними щітками, а також швидко затискний патрон для надійної фіксації робочого інструменту з хвостовиком, діаметр якого не перевищує 13 мм.

Вага електродриля Vitals Master Et 1355HL становить 1,7 кг, що в симбіозі з ергономічним дизайном забезпечить Вам комфорт і невтомність протягом тривалого часу.

Розвернути

Особливості ударного дриля електричного Vitals Master Et 1355HL:

 • висока надійність;
 • в конструкції замість втулок використовуються 4 підшипника;
 • корпус виготовлений з міцного пластику;
 • тривалий термін експлуатації;
 • низький рівень вібрації;
 • плавне регулювання швидкості обертання шпинделя;
 • зміна напрямку обертання шпинделя (реверс);
 • фіксатор клавіші «On / Off»;
 • ключовий патрон;
 • прогумована основна рукоятка;
 • регульована додаткова рукоятка;
 • обмежувач глибини свердління в комплекті поставки.
Написати відгук
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!