Мийки високого тиску Vitals

Фiльтр
Виробник
3480 - 22400 грн Ціна
- грн
Серія
Тип двигуна
MAX тиск, бар
Потужність, Вт
MAX продуктивність, л/хв
Довжина шланга, м
Особливості
Сортувати за:

Мийка високого тиску (автомийка)

Компактна і зручна мийка високого тиску все частіше зустрічається в арсеналі просунутого власника приватного будинку, дачі та власного транспортного засобу - автомобіля, мотоцикла, квадроцикла чи навіть трактора. Та й на невеликих фермах, СТО і в різного роду технічних майстерень їх також нерідко можна побачити в роботі.

Насправді - мийка високого тиску (автомийка) в поєднанні з різними насадками є дійсно універсальним технічним засобом, що дозволяє швидко, економно, а головне - чисто-начисто відмити від будь-якого  бруду і грязьових нашарувань найрізноманітніші споруди, об'єкти і предмети: будівлі, транспорт, інструмент, навіть дерева і чагарники. Але, все-таки, найчастіше такий агрегат називають мийкою високого тиску для автомобіля - так як це найбільш популярний спосіб його застосування.

Типи мінімийок ТМ Vitals

Мийки високого тиску Vitals діляться на три категорії:

 • compact - побутова, компактна, полегшеного типу;
 • optimum - побутова, з поліпшеними характеристиками;
 • premium - побутова, преміум-класу, з поліпшеними характеристиками, збільшеним ресурсом і розширеною комплектацією.

Мийки високого тиску ТМ Vitals розрізняються по потужності двигуна, максимальним тиском і продуктивністю, але всі вони можуть підключатися не тільки до водопровідної мережі, але і до відкритих ємностей з чистою водою. За допомогою регульованих форсунок, які входять в комплект, минимойки можуть формувати як точковий струмінь з високим силовим впливом на забруднення, так і широке "водяне віяло" для делікатного миття і ополіскування.

Всі моделі мінімийок укомплектовані піногенеруючими насадками инжекціонного типу, а деякі моделі комплектовані спеціальним бачком для рідких миючих засобів. Крім штатних регульованих форсунок і піногенеруючої насадки, до мийки високого тиску можна підключати різні додаткові насадки і аксесуари.

Аксесуари до миття високого тиску ТМ Vitals:

 1. Насадка для миття плоских поверхонь.
 2. Фреза для бруду.
 3. Комплект для підключення до відкритої ємності.
 4. Шланги високого тиску.

Необхідно пам'ятати, що ефективність насадки для спінювання та інших спеціалізованих насадок до миття високого тиску багато в чому залежить від якості застосовуваних рідких миючих засобів, а також від жорсткості і температури води. Застосування дешевих або невідповідних миючих засобів може знизити якість мийки і призвести до перевитрати води та електроенергії.

Мінімийки високого тиску ТМ Vitals оснащені потужними електродвигунами, надійними насосами і міцними шлангами високого тиску. Вони сконструйовані з урахуванням всіх новітніх вимог ергономіки, працювати ними легко і зручно. Проте, мийка високого тиску - зовсім не іграшка, струмінь з форсунки робить дуже сильний вплив на точку її потрапляння, тому необхідно постійно і ретельно виконувати всі вимоги техніки безпеки при роботі мінімийки.

Якщо ви вирішили купити мийку високого тиску Vitals або аксесуари до них, ви можете прямо зараз зробити це в одному з численних інтернет-магазинів або ж у звичайній торговій точці, що спеціалізується на товарах даного типу.

Телефон нашої гарячої лінії: 0 800 301 400

 • Мийка високого тиску Vitals Master Am 7.8-195w premium — є найпотужнішою мийкою торгової марки Vitals..

 • Тиск мийок Vitals варіюється від 100 до 195 бар.

 • Вони використовуються для очищення:
  — автомобілів, мотоциклів, катерів, вантажівок, тракторів, мотоблоків, газонокосарок і т.п.;
  — тротуарів і майданчиків з твердим покриттям з асфальту, бруківки, алейної і керамічної плитки;
  — елементів фасадів будівель і споруд з металу, каменю, цегли, дерева, скла, полімерних матеріалів.

Развернуть