Фiльтр
6349 - 8654 грн Ціна
- грн
Серія
Об'єм двигуна, см³
Потужність, к.с./кВт
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Мотобури Vitals™

Для чого необхідний мотобур? У своєму дворі, в саду, в парковому господарстві, на будмайданчику - у багатьох місцях виникає необхідність виконати в землі досить глибоке, але невеликого перерізу отвір. Наприклад - для того, щоб встановити стовпи забору або висадити безліч саджанців дерев. Звичайна лопата для цих цілей є малоефективною, так як їй неможливо витягувати з вузьких глибоких отворів розпушений грунт з глибини більшої, ніж довжина багнета. А застосування різного роду мотик і совків робить цю операцію хоча і можливої, але вельми трудомісткою і повільної.

Тому з давніх часів для викопування таких ям свердловинного типу застосовуються ручні шнекові бури. Цей інструмент був відомий ще в древньому Єгипті, і з тих пір довгий час практично не змінювався. Але буріння ручним шнековим буром хоча і прискорювало роботу, все-одно залишалося дуже трудомісткою справою. Стан справ різко змінвся, коли були сконструйовані досить потужні і компактні двигуни внутрішнього згоряння - так з'явилися мотобури для земляних робіт.

Мотобури ТМ Vitals мають класичну для пристроїв такого типу конструкцію. На рамі з двома широко рознесеними рукоятками встановлений бензиновий двотактний двигун з повітряним охолодженням, з'єднаний з редуктором, що має коефіцієнт зниження частоти обертання К = 33: 1. Відповідно, в такій же пропорції підвищується крутний момент на вихідному валу редуктора мотобура. На цьому валу кріпляться швидкоз'ємні шнеки, що представляють собою архимедів гвинт, виготовлений з міцної сталі і надійно приварений до центральної труби.

Шнеки можуть бути різної довжини і діаметру, крім того для буріння глибоких отворів застосовуються спеціальні подовжувальні штанги. Мотобур для земляних робіт - агрегат досить важкий, та й опір грунту при бурінні, що передається на рукоятки, також дуже велике. Тому, хоча мотобурами Vitals цілком можна користуватися в поодинці, все-таки операції буріння в щільних або вузьких грунтах, особливо мають кам'яні включення, краще виконувати вдвох з помічником.

Технічні характеристики мотобури Vitals

  • потужність двигуна - від 2,5 до 4,3 к.с (1,9 - 3,2 кВт);
  • максимальний діаметр застосовуваного шнекового бура - 200 мм;
  • вага (без шнекового бура) 10-20 кг.

Необхідно відзначити, що хоча ці пристрої часто називають мотобури земляні, але з не меншим успіхом вони можуть бурити свердловини і в льоду, якщо виникає така необхідність. Придбати мотобури Vitals в Україні можна не тільки в інтернет-магазинах, а й у спеціалізованих точках продажу садово-паркової або будівельної техніки.

Развернуть