Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
4
Швидкість обертання, об/хв
892
115
Потужність, Вт
114
187
Ширина скошування, мм
116
731
Висота скошування, мм
117
Сортувати за:

Газонокосарки електричні Vitals™

Газонокосарка електрична є прекрасною альтернативою бензиновій газонокосарці, особливо в тому випадку, коли ваші газон, сквер або галявина, на яких треба скосити або підрівняти трав'яний покрив, розміщені в безпосередній близькості від Вашого будинку або від іншого джерела електроенергії.

За своєю будовою і призначенням газонокосарка електрична мало чим відрізняється від своїх бензинових побратимів, за винятком того, що замість двотактного або чотиритактного двигуна внутрішнього згоряння на ній встановлений електричний двигун.

Установка на газонокосарку електричного двигуна замість бензинового мотора дає кілька важливих переваг

  • конструкція газонокосарки простіше, а значить електричний агрегат дешевше;
  • відсутні вихлопні гази від двигуна внутрішнього згоряння, значить електрична газонокосарка екологічніше, не забруднює і не отруює навколишнє середовище;
  • немає необхідності заздалегідь заготовлювати і застосовувати пально-мастильні матеріали, зокрема паливо і моторне масло, це призводить до зниження експлуатаційних витрат;
  • завдяки відсутності двигуна складної конструкції і систем його управління і забезпечення роботи, в тому числі повітряного і паливного фільтрів, значно спрощується і здешевлюється процес технічного обслуговування електричної машини;
  • запуск електричного двигуна і управління ним також набагато простіше, ніж запуск бензинового двигуна і регулювання режимів його роботи.

У той же час відмова від ДВС на користь електроприводу створює ряд недоліків, головний з яких - недостатня автономність електричної газонокосарки, пов'язана з необхідністю підведення електроенергії від електромережі за допомогою кабелів і подовжувачів. Цю проблему частково вдається вирішити за рахунок застосування електродвигунів постійного струму з живленням від акумуляторних батарей. Але при цьому виникають обмеження по потужності двигуна і тривалості його роботи від одного комплекту батарей без перезарядки. А оскільки акумуляторні батареї великої ємності поки ще досить дорогі, то і сама акумуляторна газонокосарка також виходить недешевої.

Іншим варіантом збільшення автономності газонокосарки з електричним двигуном є прокладка стаціонарних мереж електроживлення з розміщенням захищених від погодних умов і атмосферних опадів електричних розеток на відстані, що дозволяє виключити застосування багатометрових подовжувачів. Таке рішення представляється ідеальним для паркових газонів і зон ландшафтного дизайну, які потребують постійного стороннього догляду.

Якщо Ви вирішили, що найбільш підходящим Вам варіантом газонокосарки Vitals є газонокосарка електрична, купити її ви завжди зможете в інтернет-магазинах і роздрібних магазинах, що спеціалізуються на садово-паркової техніки.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!