Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
4
Об'єм двигуна, см³
113
1014
890
110
Потужність, кВт/об/хв
730
102
1015
Ширина скошування, мм
731
104
105
Висота скошування, мм
107
Матеріал деки
108
Масса нетто/брутто, кг
732
109
112
891
Сортувати за:

Газонокосарки бензинові Vitals™

Газонокосарка, безумовно, є найкращим засобом приведення трав'яного покриття газону або галявини в ідеальний стан і підтримання її в такому вигляді. Найголовніша перевага газонокосарки в тому, що вона дозволяє автоматично витримувати заздалегідь задану висоту скошування, тому при роботі газонокосаркою залишається тільки стежити, щоб не залишилося не скошених ділянок.

Бензинові газонокосарки є повністю автономними пристроями і з успіхом застосовуються для стрижки трави на самих різних ділянках: газонах, спортивних майданчиках, футбольних полях і полях для гольфу, тенісних кортах, а також на прибудинкових та паркових скверах, галявинах та інших елементах ландшафтного дизайну.

Якщо ви хочете, щоб ваш газон виглядав не гірше, ніж в палаці англійської королеви, і з цією метою вирішили купити газонокосарку бензинову марки Vitals, ви не пошкодуєте про своє рішення, так як це надійні, випробувані агрегати. Будова газонокосарок досить проста: бензиновий чотиритактний із повітряним охолодженням двигун з великою швидкістю обертає металевий ніж пропелерного типу, який зрізує всю траву, що потрапляє в його площину обертання. Висота зрізу регулюється за допомогою перестановки коліс газонокосарки на різний рівень. Рукоятка оператора також регулюється по висоті, а для зручності зберігання і транспортування вона може складатися.

Скошена трава, в залежності від конструкції і налаштування кожної конкретної моделі, направляється в одному з чотирьох напрямків:

  • в травозбірник;
  • в задній викид;
  • в бічній викид;
  • на мульчування.

У першому случає скошена трава видаляється з оброблюваної поверхні: вона збирається в спеціальну ємність - пластиковий або комбінований матерчатий-пластиковий травозбірник, і по його заповненні виноситься з газону. У другому і третьому варіантах скошена трава викидається прямо на поверхню газону. Під час мульчування трава також викидається на поверхню газону, але попередньо подрібнюється, перетворюючись в природне органічне добриво.

Технічні характеристики бензинових газонокосарок Vitals

  • тип двигуна - бензиновий чотирьох одноциліндровий повітряного охолодження;
  • потужність, що розвивається 1,6 - 2,6 кВт;
  • ширина скошування 398-501 мм;
  • висота скошування від 24 до 75 мм;
  • вага від 21,7 до 41,5 кг.

Деякі моделі газонокосарок ТМ Vitals мають механічний привід на колеса і самостійно переміщаються по газону, оператору потрібно лише спрямовувати їх рух. Придбати бензинову газонокосарку Vitals можна в інтернет-магазинах наших офіційних дилерів і в спеціалізованих точках продажу садово-паркової техніки.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!