Газонокосарки Vitals™

Газонокосарки Vitals™

Газонокосарка, безумовно, є найкращим засобом приведення трав'яного покриття газону або галявини в ідеальний стан і підтримання її в такому вигляді. Найголовніша перевага газонокосарки в тому, що вона дозволяє автоматично витримувати заздалегідь задану висоту скошування, тому при роботі газонокосаркою залишається тільки стежити, щоб не залишилося не скошених ділянок.

Існує багато різновидів цих апаратів, але в основному вони діляться за типом приводу:

 1. Газонокосарка бензинова Vitals (Виталс).
 2. Газонокосарка електрична Vitals (Виталс).

Бензинові газонокосарки є повністю автономними пристроями і з успіхом застосовуються для стрижки трави на самих різних ділянках: газонах, спортивних майданчиках, футбольних полях і полях для гольфу, тенісних кортах, а також на прибудинкових та паркових скверах, галявинах та інших елементах ландшафтного дизайну.

Якщо ви хочете, щоб ваш газон виглядав не гірше, ніж в палаці англійської королеви, і з цією метою вирішили купити газонокосарку бензинову марки Vitals, ви не пошкодуєте про своє рішення, так як це надійні, випробувані агрегати. Будова газонокосарок досить проста: бензиновий чотиритактний із повітряним охолодженням двигун з великою швидкістю обертає металевий ніж пропелерного типу, який зрізує всю траву, що потрапляє в його площину обертання. Висота зрізу регулюється за допомогою перестановки коліс газонокосарки на різний рівень. Рукоятка оператора також регулюється по висоті, а для зручності зберігання і транспортування вона може складатися.

Скошена трава, в залежності від конструкції і налаштування кожної конкретної моделі, направляється в одному з чотирьох напрямків:

 • в травозбірник;
 • в задній викид;
 • в бічній викид;
 • на мульчування.

У першому случає скошена трава видаляється з оброблюваної поверхні: вона збирається в спеціальну ємність - пластиковий або комбінований матерчатий-пластиковий травозбірник, і по його заповненні виноситься з газону. У другому і третьому варіантах скошена трава викидається прямо на поверхню газону. Під час мульчування трава також викидається на поверхню газону, але попередньо подрібнюється, перетворюючись в природне органічне добриво.

Технічні характеристики бензинових газонокосарок Vitals

 • тип двигуна - бензиновий чотирьох одноциліндровий повітряного охолодження;
 • потужність, що розвивається 1,6 - 2,6 кВт;
 • ширина скошування 398-501 мм;
 • висота скошування від 24 до 75 мм;
 • вага від 21,7 до 41,5 кг.

Деякі моделі газонокосарок ТМ Vitals мають механічний привід на колеса і самостійно переміщаються по газону, оператору потрібно лише спрямовувати їх рух. Придбати бензинову газонокосарку Vitals можна в інтернет-магазинах наших офіційних дилерів і в спеціалізованих точках продажу садово-паркової техніки.

Газонокосарка електрична є прекрасною альтернативою бензиновій газонокосарці, особливо в тому випадку, коли ваші газон, сквер або галявина, на яких треба скосити або підрівняти трав'яний покрив, розміщені в безпосередній близькості від Вашого будинку або від іншого джерела електроенергії.

За своєю будовою і призначенням газонокосарка електрична мало чим відрізняється від своїх бензинових побратимів, за винятком того, що замість двотактного або чотиритактного двигуна внутрішнього згоряння на ній встановлений електричний двигун.

Найбільш підходящим Вам варіантом газонокосарки Vitals є газонокосарка електрична, купити її (так само як і бензинову газонокосарку) ви завжди зможете в інтернет-магазинах і роздрібних магазинах, що спеціалізуються на садово-паркової техніки.