Фiльтр
3405 - 4150 грн Ціна
- грн
Серія
Діаметр скошування ліскою, мм
Потужність, Вт
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Eлектрокоси Vitals™

Все частіше власники власного присадибної ділянки землі, будь то город, сад, сквер, газон, палісадник або просто галявина, віддають перевагу такому типу сільськогосподарського інструменту, як електрокоса. Крім того, саме електрокоси являються найбільш популярним інструментом для скошування трав'яної зелені в тепличних і парникових господарствах, мабуть тому їх часто називають «триммер для трави» або просто «електротример».

У чому ж різниця між мотокосами і електрокосами і що у них спільного? Давайте розберемося по порядку.

Електрокоси і мотокоси - це однакові за призначенням і способу застосування, а також дуже схожі за конструкцією вироби, що розрізняються в основному типом двигуна, який приводить в обертання центральний вал, і далі через редуктор - шпиндель, на якому закріплюється ріжучий інструмент.

На мотокосах встановлюється бензиновий двигун, а на електрокосах, природно, - електричний. Для того, щоб працював двигун мотокоси, його необхідно заправляти паливом - сумішшю бензину і масла. А електричний двигун необхідно підключати до електромережі. Тому, головними недоліками електрокос прихильники приводу від двигуна внутрішнього згоряння називають - неможливість роботи при відсутності поблизу електромережі та необхідність тягати за собою всюди довгий електропровід.

Прихильники електрокос заявляють, що, по-перше, їм і не потрібно віддалятися від електророзетки на велику відстань, а по-друге достоїнств у електрокоси набагато більше, ніж недоліків, і наводять безліч аргументів на користь своєї точки зору:

 1. Електрокоса набагато легше по вазі.
 2. У електрокоси більш просте і зручне управління.
 3. Двигун електрокоси запускається простим натисканням кнопки, не треба робити ніяких регулювань або смикати стартер.
 4. Електрокоса можна працювати в будь-якому положенні, хоч догори ногами.
 5. У Електрокоса не виділяються отруйні вихлопні гази від згорілого палива і не забруднюють атмосферу.
 6. Для електрокоси немає необхідності заготовлювати і зберігати вогненебезпечна паливо.
 7. Технічне обслуговування електрокоси набагато простіше і дешевше.
 8. Електрокоса може зберігатися навіть в коморі або на балконі звичайної квартири, так як не має неприємних запахів і не залишає після себе брудних плям.

До того ж, деякі моделі електрокос Vitals мають розбірну штангу, що створює зручність при зберіганні і транспортуванні в якості ручної поклажі або в багажнику автомобіля. І якщо Ви, ретельно зваживши всі «за» і «проти», вирішите, що Вам потрібна саме електрокоса, купити її ви завжди зможете не тільки в магазині або на ринку, але і через інтернет-торгівлю з доставкою прямо додому.

 • Від 1,2 до 1,4 кВт.
  Оптимальним вибором в такому випадку буде: Електрокоса Vitals EZT 125s та Електрокоса Vitals Master EZT 144vrs.

 • Електрокосы Vitals мають 2 типи скошування:
  — лісковий дає змогу скошувати порівняно товсті рослини;
  — ножовий дасть можливість видаляти навіть чагарники.

 • Найпотужнішою електричної косою нашої торгової марки є Електрокоса Vitals Master EZT 144vrs потужністю 1400 Вт (при максимальній швидкості обертання 10000 об/хв).

 • Гарантія на електрокоси Vitals і Vitals Master — 36 місяців.

Развернуть