Вимірювальний інструмент Vitals™

Вимірювальний інструмент Vitals™

Вимірювальний інструмент — це найпростіші, але водночас найнеобхідніші прилади в арсеналі будь-якого майстра, незалежно від його рівня. Від них залежить точність, якість та зручність виконуваної роботи. Мало який ремонт, будівництво або столярно-слюсарні роботи обходяться без інструменту для вимірювання та розмітки, адже від них залежить кінцевий результат і успіх усієї справи.

Призначення та види вимірювальних приладів

Якщо говорити про функціональне призначення, то ручний вимірювальний інструмент — це ручні пристрої, призначені для того, щоб максимально точно вимірювати різні параметри об’єктів: ширину, висоту, довжину, глибину, кут та інші величини. Їх застосовують для розв’язання конкретних завдань під час старту роботи та на етапі контролю. Від того, що саме вам потрібно зробити, і залежить вибір інструменту.

Ми розповімо вам про дві найпопулярніші групи товарів у каталозі вимірювального інструменту.

  • Рулетки — це вимірювальні вироби, мірною частиною яких є стрічка зі шкалою в 1 мм. Можуть бути подвійні позначення — міліметри та дюйми. Корпус рулеток переважно виготовлений із пластику високої міцності або металу. Нерідко для комфорту в роботі на корпусі бувають гумові вставки.
  • Рівні — це будівельний вимірювальний інструмент, необхідний для визначення рівності поверхонь. Довжина рівня може починатися від 10 см та сягати 2,5 метри. Матеріал корпусу найчастіше виконаний із легкого, але міцного металу. Віконця на корпусі, що заповнені спеціальною рідиною, допомагають точно визначити необхідні параметри.

Як вибрати вимірювальний інструмент?

Перед тим як купити інструменти для вимірювання, необхідно засвоїти декілька правил. Спочатку визначте призначення приладу. Можете навіть узяти ручку та аркуш і прописати всі необхідні для виконання завдання. Так ви зможете дібрати правильний інструмент і уникнете непотрібних витрат, адже ціни на вимірювальний інструмент іноді можуть суттєво вдарити по гаманцю.

Загальні параметри

Опинившись у магазині, звертайте увагу на якість виготовлення, матеріали та зручність використання. Якщо у вашому арсеналі кілька вимірювальних інструментів однієї категорії, особливо якщо виробник різний, перед купівлею або після не забувайте порівнювати шкали. Це убереже вас від можливих неточностей та помилок у роботі. Також звертайте увагу на якість нанесення розмітки.

Індивідуальні особливості

Якщо ми говоримо про рулетки, важливими є ще такі моменти як щільність стрічки, наявність автостопу та магнітів. Щодо рівнів, рекомендовано мати два типи: короткі — для постійної роботи, та довгі, 1,5–2 метри — для контрольних вимірів.

Придбати вимірювальні інструменти Vitals™

Купити вимірювальний інструмент в Україні ви можете двома способами — у точці продажів у наших дилерів або ж звернутися в інтернет-магазин. Не залежно від вибраного вами варіанта, ви зможете отримати якісну консультацію, ознайомитися з останнім поповненням асортименту Vitals™ 2023 року, підібрати оптимальні ціни.

Не забувайте, що на нашому сайті vitals.ua ви можете ознайомитися з вигідними пропозиціями та акціями на кожен місяць. Доставлення товару здійснюється по всій Україні в такі великі міста як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та ін., а також у більш дрібні населені пункти.

Вимірювальні інструменти Vitals™ — вибирайте лише якісний продукт.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!