Фiльтр
65 - 607 грн Ціна
- грн
Серія
Тип
Довжина, см
Сортувати за:

Будівельні рівні

Будівельний рівень — це найпростіший і водночас незамінний інструмент для точних вимірювань при будівельних роботах. Саме тому купити будівельний рівень в Україні досить просто, потрібно лише відвідати профільний магазин. Водночас до вибору не варто ставитись легковажно. При виборі рівня важливо враховувати тип робіт, бюджет та довговічність інструменту.

Навіщо потрібен рівень

Рівні належать до категорії вимірювального інструменту та гарантують горизонтальність, вертикальність та точність конструкцій. Застосовують їх на вирішення конкретних завдань як на старті роботи, так і на етапі контролю.

Використовуються рівні для створення рівних поверхонь, правильного розташування стін, дверей та вікон та ін. Простіше кажучи рівень для будівельних робіт просто незамінний.

Разом з тим, цей інструмент широко застосовується також у столярно-слюсарних роботах, дрібному ремонті, обробних роботах. Від того, що саме вам необхідно зробити, і залежить який краще будівельний рівень обрати.

Особливості та види

Варіації рівнів досить різноманітні. Насамперед цей інструмент відрізняється матеріалом виготовлення. Можна придбати металевий будівельний рівень, наприклад, з алюмінію, або купити будівельний рівень із пластику.

Також даний вид інструмента може бути двох форматів, залежно від завдань, що виконуються. Для дрібних робіт та швидких вимірів підійде побутовий кишеньковий рівень, для професійних будівельників — професійний будівельний рівень.

Крім того, при виборі інструменту, зверніть увагу на якість виготовлення, точність, наявність бульбашкового рівня та довжину.

Перевага рівнів Vitals

В асортименті Vitals будівельний рівень інструмент надійний та якісний. Матеріал корпусу переважно виконаний з легкого, але міцного металу із пластиковими вставками високої міцності.

Довжина рівнів починається від 10 см, при цьому навіть найменший має віконця на корпусі, заповнені спеціальною рідиною. Ці вікна допомагають точніше визначити потрібні параметри.

Купити будівельний рівень Vitals

Скільки коштує якісний будівельний рівень?

Ціна на рівень для будівництва та ремонтних робіт варіюється в залежності від матеріалу та бренду та відповідає його точності та надійності.

Якщо ви шукаєте де купити будівельний рівень Vitals, зверніться до найближчих профільних магазинів або інтернет-платформ. Варто відзначити, що купити рівень будівельний в інтернет-магазині навіть вигідніше, адже перед покупкою можна вивчити відгуки та рейтинги постійних моделей, а також новинок 2023 року. Крім того, на сайті vitals.ua завжди можна ознайомитися з акціями та вигідними пропозиціями.

Доставлення навіть такого маленького товару, як будівельний рівень, здійснюється по всій Україні до таких міст, як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та ін.

Развернуть