Кутові шліфувальні машини Vitals

Фiльтр
1262 - 6527 грн Ціна
- грн
Серія
Діаметр диска, мм
Потужність, Вт
Плавний пуск
Регулювання обертів
Швидкість, об/хв
Особливості
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Кутові шліфувальні машини Vitals™

Кутова шліфувальна машина, більш відома під назвою «болгарка», є одним із обов'язкових інструментів в арсеналі будь-якого професійного майстра, який працює з виробами з металу, каменю або з будівельними матеріалами типу цегли та бетону. Але купити болгарку для домашнього застосування до відносно недавнього часу наважувались небагато хто, обмежуючись більш традиційними в побуті інструментами – електродрилем, шурупокрутом, перфоратором. Однак зараз болгарка стала анітрохи не менш популярна серед домашніх умільців, ніж той же дриль. У чому причина такої зміни?

Чому болгарку називають болгаркою?

Це сьогодні недорога фірмова болгарка лежить на полиці в будь-якому будівельному магазині та чекає на свого власника. А за радянських часів все виробництво було плановим, і існувало таке поняття, як міжнародний поділ праці між країнами соціалістичного табору. Так ось, за планом всі кутові шліфувальні машини виготовлялися саме в Болгарії – звідси і «болгарка». Потужна та важка професійна кутова шліфувальна машина (КШМ), що вимагала вміння поводитися з нею, тривалий час була найпоширенішою, але в наші дні з болгарками все набагато простіше та зручніше.

Застосування кутових шліфувальних машин

КШМ за своєю універсальністю анітрохи не поступається електродрилям. Будь-яка електрична болгарка може виконувати величезну кількість різноманітних технологічних операцій, перелік яких постійно зростає завдяки появі нових різальних інструментів і додаткових насадок:

 • різання, розпилювання;
 • розкривання, свердління;
 • обдирання, зачистка, вибірка;
 • вирівнювання, припасування, підрізування;
 • шліфування, полірування;
 • заточування.

Конструкція та різновиди болгарок

Недорога кутова шліфувальна машина, незважаючи на те, що асортимент болгарок, що виробляються у світі, досить великий, має практично таку ж конструкцію, органи управління, системи захисту і безпеки, принцип фіксації інструменту, що і найдорожча та найпотужніша електрична болгарка.

 • У міцному корпусі із пластику, що одночасно є основним руків’ям, розміщений подовжньо колекторний електродвигун із вимикачем.
 • До корпусу приєднаний кутовий редуктор із алюмінієвого сплаву із сталевими загартованими шестернями. Вихідний вал редуктора розташований під кутом 90 градусів до осі двигуна і є шпинделем, на який кріпляться диски та кола. Редуктор має клавішу для заклинювання шпинделя під час зміни інструменту.
 • Багато якісних кутових шліфувальних машин мають вбудовані регулятори обертів двигуна та пристрої, щоб плавно запускати обертання.
 • На корпусі редуктора кріпиться додаткова ручка (може мати кілька положень) та захисний кожух.
 • Живлення більшості болгарок здійснюється від однофазної мережі змінного струму 230 вольт, але не рідкістю є і акумуляторна мобільна кутова шліфувальна машина.

Інструменти та пристрої для КШМ

Болгарку можна використовувати не тільки за прямим призначенням – різати, зачищати та шліфувати, а й як універсальний привод для обертання різних інструментів, у тому числі з додатковими насадками та пристроями, оскільки ціни на болгарку в Україні є дуже доступними. Найбільш поширені стійки, що перетворюють болгарку на відрізну або торцювальну пилку. Також неважко знайти приставки, що перетворюють КШМ на фрезер, плиткоріз, штроборіз, свердлильний або токарний верстат по деревині. Є насадки у вигляді ланцюгової пили, лобзика, ножиць по металу чи реноватора. Вартість більшості таких насадок і пристроїв невелика, можна купити болгарку через інтернет-магазин і за допомогою насадок створити цілий комплекс обладнання, заощадивши купу грошей.

Що можна встановлювати на болгарку Vitals

По-перше, можна встановлювати абразивні відрізні, прорізні та зачисні кола для металу, бетону, природного каменю, наприклад – граніту або мармуру, а також кераміки та скла. Враховуючи, яка саме використовується болгарка від виробника Vitals, можна вибрати диски стандартних діаметрів від 110 до 230 мм. Ще на КШМ можна встановлювати пильні диски по деревині, рашпильні круги, дискові фрези, дротяні та ворсові щітки, шліфувальні та полірувальні диски, конічні та циліндричні чашкові кола, алмазні заточувальні диски та багато іншого. Звичайно, обираючи диски, слід враховувати їхнє природне зношування в процесі роботи.

Де придбати кутову шліфувальну машину

Питання, де купити болгарку, сьогодні не є складним. На сайті Vitals представлені різні електроінструменти, у тому числі кутові шліфувальні машини різних розмірів. Достатньо переглянути електронний каталог, підібрати за технічними характеристиками та замовити маленьку болгарку для домашнього використання або потужний інструмент для виробничих цілей. На всі моделі є гарантія виробника. Доставка у Дніпро, Київ, Одесу, Львів, Харків виконується за 2-4 дні від дати замовлення.

 • Найпопулярнішими моделями КШМ нашої торгової марки були: КШМ (болгарка) Vitals Professional Ls1212DUv ultra slim и КШМ (болгарка) Vitals Master Ls12110BRvc power+.

 • Кращим вибором для побутового використання буде: Болгарка (КШМ) Vitals Master Ls1272HL потужністю 720 Вт та Болгарка (КШМ) Vitals Master Ls1286HLv потужністю 860 Вт.

 • Професіоналам краще купити УШМ (болгарку) Vitals Professional Ls1212DUv ultra slim потужністю 1200 Вт.

 • Якщо Ви не знаєте як вибрати болгарку правильно, то варто звернути увагу на наступні показники:
  1. Розмір диска
  2. Регулювання швидкості
  3. Потужність
  4. Форма (з ручкою або ні)
  5. Електроніка (плавний пуск, стабілізація обертів).

Развернуть