Фiльтр
333 - 1383 грн Ціна
- грн
Сортувати за:

Верстати для заточування свердел Vitals™

Заточувальні верстати для свердел - є невід'ємним обладнанням при роботі в меблевій галузі, при ремонтах автомобілів і ін. Сучасні виробники пропонують широкий асортимент даного типу обладнання. У нашій компанії ви можете купити верстат для заточування свердел за доступною ціною від виробника.

Як вибрати необхідне обладнання (верстат для заточування свердла)?

Заточний верстат може бути призначений для промислових або побутових цілей. У випадку з виробництвом слід розглядати варіант придбання професійного верстата з високою продуктивністю і потужністю. У тому випадку, коли верстат для заточування потрібен в побутових цілях для гаража або своєї невеликої майстерні з періодичним не часто використанням, можна розглядати варіанти компактного обладнання з невисокою ціною.

Перш, ніж вибрати верстат для заточування інструментів, потрібно звернути увагу на деякі технічні характеристики, серед них:

  1. продуктивність і потужність;
  2. розмір інструменту;
  3. рівень шуму;
  4. простота в експлуатації і обслуговуванні;
  5. наявність можливості регулювання швидкості шпинделя і ін.

На сторінці "Де купити?" Ви можете вибрати і купити верстат для заточування свердел або насадку для для заточування свердел відповідно до ваших потреб, вибрати можна або в одному з інтернет-магазинів наших офіційних дилерів або знайти дилера в своєму місті. Устаткування нашої компанії володіє всіма необхідними сертифікатами, ми гарантуємо якість нашого інструменту.

Робота з нами - це швидко, професійно і надійно!

  • Найбільш бюджетною є наступна модель - Насадка для заточування свердл Vitals Ua 1080JHc

  • Офіційна гарантія на заточувальний верстат для свердлів Vitals складає 36 місяців

  • Наприклад, потужність верстата для заточування свердл Vitals Ua 9516JH складає 95 Вт.

  • Завдяки використанню сучасних розробок та технологій – заточувальний верстат для свердл Vitals – має оптимальні робочі характеристики електричного двигуна. У свою чергу, досконала геометрія шліфувального кола забезпечує якісне заточування, а регулювання положення шліфувального кола дозволяє змінювати швидкість заточування

Развернуть