Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
4
1
Потужність, Вт
370
377
Максимальна глибина, мм
371
372
Ширина ножа, мм
359
Частота обертів леза, об/хв
363
361
Особливості
326
352
364
365
369
368
Масса нетто/брутто, кг
373
375
Сортувати за:

Електрорубанки Vitals™

Не дивлячись на високу ступінь механізації і автоматизації технологічних операцій по обробці виробів з дерева, частка ручної праці в столярній і плотницкой справі все ще досить висока, і для її полегшення застосовуються різні інструменти, серед яких ручні електрорубанки і аксесуари до них займають важливе місце.

Найбільшими перевагами ручного електрорубанка є його висока продуктивність в поєднанні з універсальністю застосування. Залежно від конструктивних особливостей і потужності електродвигуна, глибина знімання стружки електрорубанком може досягати 3 мм за один прохід.

У той же час, на відміну від стаціонарно встановленого на масивній рамі фуговального верстата, що виконує, по суті, ту ж роботу, що і електрорубанок, у електрорубанка набагато більший ступінь свободи. Їм можна працювати, що називається «за місцем» - там і тоді, коли це необхідно. Наприклад - при підгонці порогів і луток дверного отвору, полотна двері або навіть дощок опалубки.

На передній, рухомої частини підошви електрорубанка, переміщенням якої відбувається регулювання глибини різу, зазвичай є від одного до трьох кутових пазів різної глибини. Ці пази служать для точного напрямку і витримування розміру при знятті фасок з гострих граней деталей з прямокутним перетином.

Можливості електрорубанка значно розширюються із застосуванням різних змінних аксесуарів і пристосувань до нього. Іноді вони включаються в комплект поставки електрорубанка, іноді їх необхідно купувати окремо. При цьому треба пам'ятати, що аксесуари для однієї моделі електрорубанка можуть не підходити до іншої моделі.

Найпоширенішими типами аксесуарів для електрорубанків Vitals є:

 • змінні ножі з одностороннім або двостороннім заточуванням;
 • різної форми і розмірів напрямні для виконання паралельних проходів з регулюванням ширини кожного проходу;
 • насадки для вибірки шпунтів або чверті;
 • стійка для закріплення електрорубанка в фіксованому перевернутому положенні;
 • мішки для збору стружки;
 • адаптери для підключення шланга пилососа.

Змінні ножі є матеріалом який витрачається, і з усіх видів аксесуарів вони купуються найбільш часто. Решта з аксесуарів, насадок і пристосувань при дбайливому ставленні до них служать стільки ж часу, скільки і сам електрорубанок.

Найбільш складне пристосування - стійка для закріплення електрорубанка в фіксованому перевернутому положенні. Вона дозволяє перетворити електрорубанок в мініатюрний фугувальний верстат і обробляти на ньому не тільки плоскі деталі або з прямокутним перетином, але і деталі інших, більш складних форм, наприклад з циліндричним або овальним перетином.

Дізнатися вартість і купити електричні рубанки Vitals і аксесуари до них ви можете прямо зараз в одному з інтернет-магазинів, а можете скористатися для цього будівельним супермаркетом або магазином електроінструментів. Електрорубанки Vitals зроблять вашу працю легше і комфортніше.

 • Спеціальний мішок для збору пилу є в комплектації рубанка електричного Vitals Professional Re 82391TMs.

 • Особливості ТОП-вої моделі рубанка електричного:
  - 14-позиційне регулювання глибини різу;
  - блокування «випадкового включення»;
  - блокування кнопки «вкл/викл» для безперервної роботи;
  - алюмінієва база;
  - м'яка накладка на рукоятці;
  - мішок для збору пилу;
  - двостороння система видалення пилу;
  - стенд для стаціонарного використання.

 • Потужність/глибина різу рубанків ручних електричних ТМ Виталс:
  1. Рубанок електричний Vitals Master Re 82265ab — 650Вт / 2мм.
  2. Рубанок электричний Vitals Professional Re 82391TMs — 910 Вт / 3мм.

 • Гарантія на рубанки електричні Vitals і Vitals Master складає 36 місяців, а на рубанки серії Professional - 60 місяців.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!