Рубанок електричний Vitals Master Re 82265ab

Артикул: 53979

  • Ціна: 1 713 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна

Приєднуйтесь до Vitals™

Характеристики на Рубанок електричний Vitals Master Re 82265ab

Напруга, В 230
Частота струму, Гц 50
Потужність, Вт 650
Частота обертів леза, об/хв 16500
Оброблююча здатність, мм
- ширина 82
- глибина 2
Габарити упаковки, мм 295х181х242
Вага нетто/брутто, кг 3,1/4,2
Робоча вага, кг 3,46

Опис електрорубанка Vitals Master Re 82265ab

Рубанок електричний Vitals Master Re 82265ab за конструкцією, параметрами та технічними характеристиками відноситься до розряду просунутих напівпрофесійних моделей, призначених для застосування в умовах безперервної та інтенсивної роботи. Завдяки високій продуктивності і надійності він здатний виконувати різного роду завдання, як на невеликому виробництві, так і в домашніх умовах. Виготовлений електрорубанок на сучасному технологічному обладнанні з дотриманням усіх вимог безпеки, має сучасний дизайн, простий у використанні й обслуговуванні.

Алюмінієва база електрорубанка виконана з високою геометричною точністю і забезпечує ідеальне прилягання до оброблюваної деталі, дозволяє зберігати стійкість інструменту у всіх режимах роботи. Іншими конкурентними перевагами цього електроінструмента є надійний електродвигун, а також якісні комплектуючі, які значно подовжують термін його експлуатації.

Корпус і рукоятки електричного рубанка Vitals Master Re 82265ab виготовлені з високоякісного ударостійкого пластику. Передня рукоятка одночасно є регулятором глибини стругання. Максимальна глибина стругання становить 2 мм. Ширина ножів - 82 мм. 

Електродвигун змінного струму має поперечне розташування осі обертання ротора, з'єднаний з ріжучим ротором ремінною передачею. Це спрощує обслуговування і підвищує надійність конструкції. Модель Vitals Master Re 82265ab характеризується середньою потужністю двигуна (650 Вт) при фіксованій частоті обертів ротора 16500 об/хв. У поєднанні з широким діапазоном регулювань глибини стругання це дозволяє ефективно і якісно оброблювати деталі з деревини будь-якої твердості і щільності.

Клавіша вмикання має кнопку фіксації в увімкненному положенні. Джерелом енергії для електричного рубанка Vitals Master Re 82265ab служить однофазна мережа змінного струму напругою 220-230 В і частотою 50 Гц. Також можна підключати інструмент до пересувної мініелектростанції (генератора) змінного струму потужністю від 1,5 кВт і більше.

Завдяки продуманій конструкції, високій надійності, зручності й безпеці в роботі напівпрофесійний електричний рубанок Vitals Master Re 82265ab є прекрасним вибором для самого вимогливого майстра або домашнього умільця.

Розвернути

Особливості рубанка електричного Vitals Master Re 82265ab:

  • монолітний корпус;
  • база з алюмінію;
  • V-подібний виріз на базі для зняття фасок;
  • тримач для заточування лез в комплекті;
  • фіксація кнопки «Вмикання»;
  • кейс для перенесення в комплекті.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!