Дрилі Vitals™

Дрилі Vitals™

Дриль - це найпоширеніший інструмент, наявний практично в кожному будинку і в будь-якому виробництві. Це й не дивно, адже майже кожна технічна робота вимагає виконати одне або кілька отворів різного діаметру і глибини, та ще й в різних матеріалах, і ніщо не впорається з цим завданням краще ніж дриль. До того ж свердління отворів - далеко не єдина можливість застосування дрилів. Використовуючи різні інструменти і насадки, дрилем можна виконувати безліч інших технологічних операцій - закручувати нарізні сполучення, нарізати різьблення, виточувати дрібні деталі, шліфувати, полірувати, заточувати, різати, розмішувати розчини та сухі суміші і ще робити тисячу і одну справу.

Дрилі діляться на такі категорії:

  1. Ударні.
  2. Безударні.

В побутових цілях і на виробництвах, які не мають компресорних станцій, найширше поширення набули дрилі електричні, як найбільш зручні і універсальні.

Як і будь-який електроінструмент, мережеві електродрилі ТМ Vitals розраховані на різне навантаження і тривалість безперервної роботи. Відповідно, вони мають різні затискні патрони і різну потужність двигунів. Деякі моделі оснащені регулятором швидкості обертання шпинделя, перемикачем напрямку обертання і додаткової передньою рукояткою.

Технічні характеристики мережевих електродрилів Vitals:

  • Напруга живлення 230 В, частота 50 Гц.
  • Потужність 400 - 1200 Вт.
  • Частота обертів холостого ходу 0 - 3000 об / хв.
  • Максимальний діаметр патрона 13 мм.
  • Максимальний діаметр свердління в дереві 35 мм, в сталі 13 мм.
  • Вага 1,1 - 2,5 кг.

Нерідко електродрилі використовують в якості універсального приводу для різних механізмів і агрегатів, наприклад точильних верстатів, дискових пилок і рубанків, насосів, м'ясорубок, крупорізок і т.д. При цьому, треба брати до уваги не тільки потужність електродвигуна дрилі, але і її конструктивні особливості. Дрилі серії Master можуть працювати без зупинки тривалий час за рахунок використання якісних матеріалів як механізмів, так і самого корпусу.

Якщо Ви вирішили придбати для будинку або для роботи хорошу мережеву електричну дриль, купити дриль Vitals ударний або купити дриль Vitals безударний можна за найдоступнішою ціною у наших дилерів.