Фiльтр
98 - 248 грн Ціна
- грн
Тип
Утримувальне зусилля, кг
Сортувати за:

Зварювальні магніти Vitals

Магніти для зварювання – інструмент, який є невід'ємним комплектом у сумці зварювальника та призначений для надійної фіксації між собою під потрібним кутом деталей зі сталі при зварюванні. Застосування магнітних тримачів не вимагає їх тримання однією рукою та полегшує роботу зварювальника.

Купити магніти для зварювання слід після з'ясування для себе ваги, габаритних розмірів деталей, що зварюються, кутів під якими вони будуть зварюватися, а також кількість стиків, що одночасно зварюються. Від знання цих значень залежить правильний вибір зварювальних косинців з їх різновидів.

Різновиди інструменту

Магніти для зварювання деталей ділять на такі основні різновиди:

 • багатокутник: стрілоподібні, трикутні, трапецієподібні;
 • регульований косинець;
 • кутовий з прямим кутом.

Зварювальні магніти для зварювальника також ділять за:

 • габаритними розмірами;
 • силою прилипання до деталі:
  • до 11 кг для легковагих;
  • 23 кг для середньовагових;
  • 35 кг для важких;
 • розмірам кутів: 15 °, 30 °, 45 °, 60 °, 75 °, 90 °, 120 °, 135 °, 165 ° і регульованим градусом. Вказаний на корпусі;
 • матеріалу магніту: феритовий чи неодимовий;
 • часом дії магніту: постійний або відключається.

Є куточки з отворами для скріплення між собою для збільшення сили прилипання та внутрішніми магнітами.

Зварювальні магніти для зварювальних робіт складаються з двох металевих пластин товщиною 2-3 мм та магніту між ними. Пластини скріплені заклепками. Форма пластин визначає кількість та величину кутів.

Регульований косинець складається з двох променів з магнітами та поворотного пристрою зі шкалою вибору величини кута та його фіксацією.

Вибір магнітних куточків. Переваги і недоліки

Найпоширеніший вид куточків – багатокутні та кутові. Вони мають жорсткий точний кут, який не зіб'ється в процесі зварювання, що може статися з кутами, що регулюються. Популярністю серед багатокутних користуються трапецієподібні, тому що мають найширший діапазон кутів 30 °, 45 °, 60 °, 75 °, 90 °, 135 °.

За часом дії магнітів найпопулярніші – із постійним магнітом. Так, вони важче знімаються і очищаються, але в них виключено вимкнення магніту при зварюванні деталей.

Де купити зварювальні магніти – у великих торгових центрах, госпмагазинах, на нашому сайті та інтернет-магазині.

Ціна на магніти для зварювання залежить від сили їх утримання на деталі та час дії магніту. А цих двох параметрів залежить розміри пластин кріплення магнітів. Також ціна залежить і від кількості кутів інструменту.

Купити якісні магніти для зварювання в інтернет-магазині можна в будь-який час і з будь-якого місця. Зайдіть на його сайт та ознайомтеся за каталогом з асортиментом. Оформіть замовлення на вибраний вами магніт. Інтернет-магазин спільно з партнерськими логістичними компаніями здійснює доставку товарів не тільки до таких міст як Дніпро, Київ, Одеса, Львів, Харків, а й у всі населені пункти України.

Развернуть