Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
675
4
1
Тип
395
396
403
Вид зварювання
397
398
399
400
401
402
1339
Зварювальний струм, А
404
1100
405
1092
406
Споживана потужність, кВт
1088
407
415
408
409
411
412
1091
922
414
1095
MAX діаметр електрода, мм
416
417
Діаметр проволоки, мм
1099
418
419
1098
Вага, кг
657
1093
423
1087
424
425
1089
1101
426
921
427
1097
428
1096
1094
Сортувати за:

Зварювальні апарати Vitals™

Торгова марка Vitals пропонує своїм клієнтам сучасну техніку за прийнятною ціною. Зварювальні апарати за кращою ціною й гарантією від 36 до 60 місяців ви знайдете у нас на сайті. Наші товари вирізняються високою якістю, мають сертифікати відповідності та виготовлені згідно з чинними правилами техніки безпеки. 

Класифікація зварювального обладнання

Коефіцієнт потужності в кожного зварювального апарату Vitals (cos φ) різний і, залежно від сфери застосування, вони мають певне маркування:

зварювальні апарати Vitals (побутове використання);

зварювальні апарати Vitals Master (напівпрофесійне зварювання);

зварювальні апарати Vitals Professional (професійне зварювання).

Серія Vitals Master придатна для використання в побутових умовах. Апарати витривалі й мають достатню силу зварювального струму, щоб виконувати різні будівельні або ремонтні роботи.

Vitals Professional — професійні агрегати, надійні й більш продуктивні, мають додаткові розширені можливості.

Серія Vitals призначена для використання в побутових умовах. Апарати витривалі й мають достатню силу зварювального струму, щоб виконувати різні будівельні або ремонтні роботи.

Серія Vitals Master — апарати з низкою відмінних рис. Апарати серії Master призначені для різних видів зварювальних робіт, можуть широко застосовуватися для роботи з вуглецевою сталлю, нержавіючими сталями й різними сплавами, для проведення будівельних, ремонтних і монтажних робіт. Завдяки високій потужності апарати забезпечують сильну і стабільну дугу, стануть незамінними помічниками справжнім майстрам своєї справи!

Відмітною якістю апарату серії Master є легкість налаштування зварювального режиму навіть за невеликого досвіду зварника.

Серія Vitals Professional

Апарати серії Vitals Professional — це надійність і висока якість! 

Висока якість зварювального шва. Обладнання серії Vitals Professional допоможе реалізувати найскладнішу роботу і виконати її на вищому рівні!

Стабільна робота. Перепади напруги в мережі практично не впливають на роботу зварювального інвертора. У ньому використовуються найсучасніші системи захисту, як від перевантаження, так і від зайвого падіння напруги.

Усі технічні характеристики апаратів відповідають заявленим у документації.

Завдяки використанню потужних IGBT-транзисторів і швидкодійних діодів, як основних електричних компонентів інвертора, випрямлена напруга мережі (50/60 Гц) перетворюється у високочастотну змінну напругу (50 кГц), яка подається на первинну обмотку понижувального феритового трансформатора. Отримана на вторинній обмотці змінна високочастотна напруга перетворюється в постійну. Цей принцип роботи дає змогу використовувати силовий трансформатор значно меншого розміру і значно знизити вагу обладнання. ККД джерела за цих обставин зростає приблизно на 30 %. 

- Велика кількість налаштувань режимів зварювання, високий ПН інвертора говорять про професійний статус джерел Vitals Professional.

- Вимикальна функція VRD забезпечує безпеку зварника під час роботи в складних умовах підвищеної вологості або замкнутого простору. У разі замикання мережі інвертор скидає напругу до безпечного значення.

- Можливість LIFT TIG DC зварювання.

- Надійні швидкознімні з’єднання зварювальних кабелів.

- Висока продуктивність на максимальних струмах, стабільна робота в різних зварювальних режимах.

Особливості зварювальних апаратів ТМ Vitals:

ForceArc (форсаж дуги) — функція апарату, яка збільшує зварювальний струм у момент відділення краплі металу від електрода. Знижує ймовірність прилипання електрода й підвищує стабільність горіння дуги.

Antistick (антиприлипання електрода) — функція, що автоматично знижує зварювальний струм під час залипання електрода. Запобігає прожарюванню електрода, зберігає його придатність і дає змогу легко відокремити електрод від металу для продовження роботи зі збереженням параметрів зварювання.

Hot Start (гарячий старт) — піковий струм у момент підпалу дуги для плавного старту.

Апарати адаптовані до українських умов експлуатації, мають захист від перегріву і призначені для роботи в мережах із великим діапазоном живильної напруги.

Мінімальна робоча напруга 160 В.

Автоматичний захист від перенапруги й надструму.

Сучасна технологія інверторного блоку на базі IGBT.

Зварювальні аксесуари в стандартній комплектації.

У нас ви можете купити зварювальні апарати з регулюванням зварювального струму й такими функціями як «HOT START». Для розкрою товстих металевих листів ми можемо запропонувати зварювальні апарати для плазмового різання

Зварювальні апарати Vitals з високою швидкістю різання забезпечує якісне та швидке виконання будь-яких обсягів зварювальних робіт у різних умовах.

Під час вибору обладнання необхідно визначитися з галуззю його використання, уточнити які вимоги до електродів, які показники зварювального струму й потужності Також дізнатися про комплектацію. Наприклад, зварювальні апарати Vitals з кейсом — зручне для зберігання апарату, а зварювальні апарати Vitals з дисплеєм — комфортніше у використанні.

Засоби захисту

Під час виконання зварювальних робіт необхідно подбати про те, щоб уберегти очі, обличчя й дихальні органи від негативного випромінювання зварювальної дуги та бризок розплавленого металу. Головним засобом захисту є маска зварника. Розрізняють два види такого аксесуара: стандартні з постійним темним світлофільтром, і «хамелеон» — з налаштованим або автоматичним світлофільтром. Маски зварника зі світлофільтром — це надійний захист у процесі зварювання.

Виготовляють маски Vitals з вогнетривкого поліпропілену (міцний і надійний матеріал), стійкого до прогорання. Вони ергономічні та зручні у використанні.

Крім того, маски зварника Vitals мають захист від УФ і ІЧ-променів

Швидка доставка по всій Україні

Якщо ви плануєте придбати функціональний пристрій для виконання широкого спектра зварювальних робіт, засоби захисту або витратні матеріали, зверніть увагу на запропоновані в нашому каталозі товари.

Міні-зварювальні апарати торгової марки Vitals з доставкою по Україні — це можливість стати власником надійного апарату в найкоротші терміни. Ми здійснюємо доставлення зручною для вас кур’єрською службою по всій території України.

Інструменти Vitals — для надійної роботи в задоволення!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!