Фiльтр
154 - 3458 грн Ціна
- грн
Серія
Час спрацювання світлофільтра, с
Ступінь затемнення
Розміри світлофільтра, мм
Розміри оглядового вікна, мм
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Маски зварника Vitals™

Кожен початківець або більш досвідчений/професійний зварювальник не виконуватиме зварювальні роботи без необхідних засобів захисту. Маски зварювальника — це засоби індивідуального захисту, які використовуються для захисту очей (в першу черги) і шкіри від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання при зварюванні металу.

Види масок зварювальника на сайті vitals.ua

Якщо Вам, при виконанні зварювальних робіт, необхідний такий "захисний" аксесуар, і Ви вирішили купити маску зварника, зверніть особливу увагу, що вони бувають 2-х видів:

 1. Класичні/стандартні моделі з постійним темним світлофільтром;
 2. Захисна маска зварника «Хамелеон», яка оснащена автоматичним або налаштованим світлофільтром.

У нашому каталозі представлені маски зварювальника, які можуть бути використані як у побуті, так і на виробництві (професійні зварювальні щитки). Наприклад, маска зварника хамелеон Vitals Master 2500 — відноситься до серії "побутових масок зварника" і володіє наступними характеристиками і особливостями:

 • захищає від впливу інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювання при роботі з режимами MMA, MIG-MAG, TIG, TIG PULSE, а також для зварювання на малих токах;
 • швидкість спрацьовування світлофільтру у даній моделі становить 1/25000 секунди, завдяки чому зварювальні роботи будуть комфортними і безпечними. Варто відзначити, що фільтр маски хамелеон спрацьовує, а щиток затемнюється тільки при одночасному впливі на датчики інфрачервоних хвиль і коливань високої інтенсивності. Сонце або світлодіодне джерело світла видають дуже м'яке світло без коливань, тому світлофільтр маски на подібні джерела не реагує. Дана особливість дозволяє зварнику працювати під прямими сонячними променями, не побоюючись помилкових спрацьовувань або випадкового відкриттів фільтра;
 • харчування і управління електронікою маски здійснюється за рахунок сонячної і змінної літієвої батареї. Завдяки такій комбінації, термін служби літієвих батарей збільшується. При виконанні правил користування маскою, термін служби літієвих батарей може досягати 5 років;
 • плавне регулювання світлочутливості;
 • вибір режиму «зварювання» або «заточування»;
 • можливість налаштування оптимального ступеня захисту за допомогою спеціального регулятора;
 • у маски присутнє регулювання наголівника, що підвищує зручність її використання і, як наслідок, тривалість робіт, що виконуються.

Тепер перейдемо до серії професійних масок зварника на прикладі "маски зварювальника Vitals Professional 2.0 Panoramic true color", які володіють наступними характеристиками:

 • світлофільтр технології True Color;
 • огляд 180°;
 • 4 сенсора;
 • корпус маски - нейлон;
 • в режимах MMA, MIG-MAG, TIG, TIG PULSE і зварювання на малих токах;
 • сонячна батарея світлофільтру;
 • знімний акумулятор CR2450 * 2;
 • відмінне балансування і широкий діапазон налаштувань;
 • професійне кріплення наголівника для комфортної тривалої роботи;
 • 2 режиму регулювання ступеня затемненности: DIN 4-DIN 9 (для зварювання на малих токах) і DIN 9 - DIN 13 (для стандартних зварювальних завдань);
 • плавне регулювання часу відкриття світлофільтру після закінчення процесу зварювання від 0.15-0.80с;
 • регулювання переходу між режимами зварювання (DIN 4-13)/заточка (DIN 3);
 • регулювання чутливості світлофільтру;

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що з такою маскою зварювальника Ви збережете своє здоров'я, а також більш комфортно і якісно будете виконувати необхідні зварювальні роботи.

Навіщо потрібна маска зварювальника Vitals (Виталс)?

Для того, щоб зберегти зір та вберегти шкіру голови від пошкоджень (при проведенні зварювальних робіт), необхідна побутова/професійна маска зварника купити яку можна в нашому магазині vitals.ua за оптимальною ціною. Зверніть увагу, що якщо Ви хочете купити маску зварника "хамелеон" (де ціна залежить від матеріалу виготовлення, характеристик світлофільтру, технологіях застосовуваних при її виробництві) варто пам'ятати, що це не примха, а необхідність, адже маска для зварювання є елементом техніки безпеки проведення будь-яких зварювальних робіт.

Маска зварювальника хамелеон дозволяє безперервно і уважно стежити за ходом зварювання, чітко бачити зону зварювання навіть за відсутності зварювальної дуги, а також при її запаленні і гасінні. Відзначимо, що чим вище характеристики використовуваного світлофільтра, тим комфортніше почувається майстер під час "зварювання". У зв'язку з цим особливу увагу при виборі маски слід звернути на характеристики світлофільтра. Якщо Ви не впевнені у виборі, яка саме потрібна маска зварника хамелеон, наполегливо рекомендуємо звертатися за телефоном, вказаним в шапці сайту 0 800 301 400 і наші менеджери нададуть Вам вичерпну професійну консультацію.

В даному каталозі нашого сайту представлені різноманітні варіанти масок:

 1. Маска зварювальника хамелеон "Vitals 1500".
 2. Маска зварювальника хамелеон Vitals Master 2500.
 3. Маска зварювальника хамелеон Vitals Professional Engine 2500 LCD.
 4. Маска зварювальника хамелеон Vitals Professional Thor 2500 LCD
 5. Маска зварювальника Vitals Professional 1.0 Panoramic
 6. Маска зварювальника Vitals Professional 2.0 Panoramic true color

Швидка доставка по всій Україні

Якщо ви плануєте обзавестися маскою зварника для виконання широкого спектру зварювальних робіт — зверніть увагу на запропоновані в нашому каталозі товари.

Зварювальні маски торгової марки "Vitals" з доставкою по Україні — це можливість стати володарем надійного помічника в найкоротші терміни. Ми здійснюємо доставку, зручною для вас кур'єрською службою, по всій території України.

Для того, щоб купити маску для зварювання, Вам необхідно звернутися на нашу гарячу лінію або перейти на сторінку "Де купити", на якій представлено список інтернет-магазинів наших офіційних дилерів/партнерів.

Маски зварювальника та зварювальні апарати Vitals — для надійної роботи в задоволення!

Развернуть