Зварювальне обладнання

Зварювальне обладнання

Торгова марка Vitals пропонує своїм клієнтам сучасну техніку за прийнятною ціною. Зварювальне обладнання, маски зварника та матеріали для зварювання за кращою ціною й гарантією від 36 до 60 місяців ви знайдете в нас на сайті. Наші товари вирізняються високою якістю, мають сертифікати відповідності та виготовлені згідно з чинними правилами техніки безпеки. 

Класифікація зварювального обладнання

Коефіцієнт потужності в кожного зварювального апарату Vitals (cos φ) різний і, залежно від сфери застосування, вони мають певне маркування:

зварювальні апарати Vitals (побутове використання);

зварювальні апарати Vitals Master (напівпрофесійне зварювання);

зварювальні апарати Vitals Professional (професійне зварювання).

Серія Vitals Master придатна для використання в побутових умовах. Апарати витривалі й мають достатню силу зварювального струму, щоб виконувати різні будівельні або ремонтні роботи.

Vitals Professional — професійні агрегати, надійні й більш продуктивні, мають додаткові розширені можливості.

Серія Vitals призначена для використання в побутових умовах. Апарати витривалі й мають достатню силу зварювального струму, щоб виконувати різні будівельні або ремонтні роботи.

Серія Vitals Master — апарати з низкою відмінних рис. Апарати серії Master призначені для різних видів зварювальних робіт, можуть широко застосовуватися для роботи з вуглецевою сталлю, нержавіючими сталями й різними сплавами, для проведення будівельних, ремонтних і монтажних робіт. Завдяки високій потужності апарати забезпечують сильну і стабільну дугу, стануть незамінними помічниками справжнім майстрам своєї справи!

Відмітною якістю апарату серії Master є легкість налаштування зварювального режиму навіть за невеликого досвіду зварника.

Серія Vitals Professional

Апарати серії Vitals Professional — це надійність і висока якість! 

Висока якість зварювального шва. Обладнання серії Vitals Professional допоможе реалізувати найскладнішу роботу і виконати її на вищому рівні!

Стабільна робота. Перепади напруги в мережі практично не впливають на роботу зварювального інвертора. У ньому використовуються найсучасніші системи захисту, як від перевантаження, так і від зайвого падіння напруги.

Усі технічні характеристики апаратів відповідають заявленим у документації.

Завдяки використанню потужних IGBT-транзисторів і швидкодійних діодів, як основних електричних компонентів інвертора, випрямлена напруга мережі (50/60 Гц) перетворюється у високочастотну змінну напругу (50 кГц), яка подається на первинну обмотку понижувального феритового трансформатора. Отримана на вторинній обмотці змінна високочастотна напруга перетворюється в постійну. Цей принцип роботи дає змогу використовувати силовий трансформатор значно меншого розміру і значно знизити вагу обладнання. ККД джерела за цих обставин зростає приблизно на 30 %. 

- Велика кількість налаштувань режимів зварювання, високий ПН інвертора говорять про професійний статус джерел Vitals Professional.

- Вимикальна функція VRD забезпечує безпеку зварника під час роботи в складних умовах підвищеної вологості або замкнутого простору. У разі замикання мережі інвертор скидає напругу до безпечного значення.

- Можливість LIFT TIG DC зварювання.

- Надійні швидкознімні з’єднання зварювальних кабелів.

- Висока продуктивність на максимальних струмах, стабільна робота в різних зварювальних режимах.

Особливості зварювальних апаратів ТМ Vitals:

ForceArc (форсаж дуги) — функція апарату, яка збільшує зварювальний струм у момент відділення краплі металу від електрода. Знижує ймовірність прилипання електрода й підвищує стабільність горіння дуги.

Antistick (антиприлипання електрода) — функція, що автоматично знижує зварювальний струм під час залипання електрода. Запобігає прожарюванню електрода, зберігає його придатність і дає змогу легко відокремити електрод від металу для продовження роботи зі збереженням параметрів зварювання.

Hot Start (гарячий старт) — піковий струм у момент підпалу дуги для плавного старту.

Апарати адаптовані до українських умов експлуатації, мають захист від перегріву і призначені для роботи в мережах із великим діапазоном живильної напруги.

Мінімальна робоча напруга 160 В.

Автоматичний захист від перенапруги й надструму.

Сучасна технологія інверторного блоку на базі IGBT.

Зварювальні аксесуари в стандартній комплектації.

У нас ви можете купити зварювальні апарати з регулюванням зварювального струму й такими функціями як «HOT START». Для розкрою товстих металевих листів ми можемо запропонувати зварювальні апарати для плазмового різання

Зварювальні апарати Vitals з високою швидкістю різання забезпечує якісне та швидке виконання будь-яких обсягів зварювальних робіт у різних умовах.

Під час вибору обладнання необхідно визначитися з галуззю його використання, уточнити які вимоги до електродів, які показники зварювального струму й потужності Також дізнатися про комплектацію. Наприклад, зварювальні апарати Vitals з кейсом — зручне для зберігання апарату, а зварювання Vitals з дисплеєм — комфортніше у використанні.

Засоби захисту

Під час виконання зварювальних робіт необхідно подбати про те, щоб уберегти очі, обличчя й дихальні органи від негативного випромінювання зварювальної дуги та бризок розплавленого металу. Головним засобом захисту є маска зварника. Розрізняють два види такого аксесуара: стандартні з постійним темним світлофільтром, і «хамелеон» — з налаштованим або автоматичним світлофільтром. Маски зварника зі світлофільтром — це надійний захист у процесі зварювання.

Виготовляють маски Vitals з вогнетривкого поліпропілену (міцний і надійний матеріал), стійкого до прогорання. Вони ергономічні та зручні у використанні.

Крім того, маски зварника Vitals мають захист від УФ і ІЧ-променів

Швидка доставка по всій Україні

Якщо ви плануєте придбати функціональний пристрій для виконання широкого спектра зварювальних робіт, засоби захисту або витратні матеріали, зверніть увагу на запропоновані в нашому каталозі товари.

Міні-зварювальні апарати торгової марки Vitals з доставкою по Україні — це можливість стати власником надійного апарату в найкоротші терміни. Ми здійснюємо доставлення зручною для вас кур’єрською службою по всій території України.

Інструменти Vitals — для надійної роботи в задоволення!