Фiльтр
30561 - 37137 грн Ціна
- грн
Сортувати за:

Затиральні машини Vitals™

Затиральна машина і її особливості

Всі, хто пов'язаний з будівельним справою, в курсі, наскільки виснажливим і трудомістким може стати процес заливання стяжки або бетону на великих площах. Зробити основу ідеально гладкою, і при цьому домогтися рівної поверхні буває проблематично. Тоді і прийде на виручку затиральна машина.

Затиральна машина для бетону - спеціальне пристосування, призначенням якого є фінішна шліфовка бетонних поверхонь. Устаткування знайшло досить широке застосування в галузях як цивільного, так і промислового будівництва. Так, затиральна машина для бетону вертоліт стане незамінним помічником при монтажі підлог.

Сучасний ринок пропонує безліч варіацій даного інструменту. Тому для вибору найбільш відповідної моделі, варто ознайомитися з особливостями загладжуючих машин.

Конструктивні особливості та різновиди затирочних машин

Збирати і користуватися пристроєм досить просто, оскільки в його основі лежить три вузла:

  1. Несуча рама з рукояткою, до якої кріпляться інші елементи. Також тут розташований механізм управління. Найчастіше візуально - це диск з ручкою, але бувають варіації.
  2. Мотор. Існують електричні затирочні машини по бетону або бензинові. Перший тип, який працює від мережі, найкраще використовувати при виконанні робіт в приміщенні. Другий більше підходить при заливанні стяжки великої площі на відкритому повітрі.
  3. Роторна насадка, яка і виконує основну роботу установки - затирає поверхню за допомогою вмонтованого вентилятора.

Затирочні машини відрізняються також числом роторів:

  • однороторні: оснащені одним ротором для загладжування і придатні для бетонування маленької площі;
  • двороторних затиральна машина: має відповідну кількість насадок і впорається з великими обсягами робіт. Додатково двохроторннім затирочні машини оснащуються зручною системою управління.

Інтернет-магазин vitals.ua пропонує купити затирочні машини по бетону за найпривабливішими цінами в Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі та по всій Україні. Вартість шліфувально-затирочних машин буде непорівнянна з їх плюсами:

  • легка настройка оборотів диска і лопатей;
  • корегування кута нахилу;
  • захист працівника і обладнання.

Развернуть