Сортувати за:

Вібротрамбовки Vitals™

Будівельні вібротрамбовки використовуються для ущільнення грунту. Даний інструмент відрізняється компактними розмірами і високим ступенем мобільності, він прекрасно справляється з обробкою грунту в самих важкодоступних місцях. В основному, вібротрамбовка використовується при прокладанні канав, траншей, комунікацій, обробки кутів, а також будь-якій іншій обробці грунту. Їй віддають перевагу там, де не зможе пройти звичайна дорожня техніка.

Види вібротрамбовок

Залежно від типу двигуна вібротрамбовки поділяються на:

  1. Електричні (електротрамбівки). Вони володіють низьким рівнем шуму, не виділяють шкідливих для людини речовин, тому можуть використовуватися в закритих приміщеннях. Мінус їх використання - прив'язка до електричних мереж.
  2. Дизельні та бензинові. Таке обладнання застосовується на ділянках, де відсутній електричну напругу. Будівельні вібротрамбовки, або як їх ще називають віброногі, що працюють на паливі, відрізняються високим рівнем потужності і продуктивності.

Технічні особливості

  • Розмір "башмака". Даний параметр дозволяє визначити мобільність інструменту. Чим менше платформа, тим маневреннее буде інструмент під час роботи. Якщо його робоча поверхня відрізняється великими розмірами, то прохідність інструменту буде трохи менше.
  • Частота ударів. Вона дозволяє визначити продуктивність інструменту. Вибротрамбовка з великою частотою ударів, здатна дуже швидко обробити матеріал високої щільності. Найбільшу частоту ударів можна зустріти в бензиновому інструменті.
  • Амплітуда коливань. Цей параметр підбирається в залежності від того, який матеріал буде оброблятися вібротрамбовки. Наприклад, для ущільнення грунту досить буде амплітуди коливань в 60 мм, а для укладання дуже тонкої плитки можна обмежитися і 20 мм.
  • Маса інструменту. Для ущільнення грунту потрібно грунтовна вибротрамбовка, а ось для виконання робіт на перекриттях, знадобиться більш легкий інструмент.

Купити будівельну вібротрамбовку Ви можете в інтернет-магазинах наших офіційних дилерів по самим оптимальними цінами на ринку. ТМ VItals пропонує своїм клієнтам великий вибір інструментів, що відрізняються високим рівнем якості і гарантовано великим терміном експлуатації.

Развернуть