Віброрейка для бетону Vitals Master VBF 36-4s

Артикул: 88440N

  • Ціна: 23 716 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Віброрейка для бетону Vitals Master VBF 36-4s

Двигун Vitals
Тип двигуна бензиновий одноциліндровий 4-тактний із повітряним охолодженням
Тип палива бензин АІ-92
Робочий об’єм, куб. см 35,8
Потужність двигуна, к.с. 1,3
Частота вібрації за хвилину 5500-6500
Система запуску ручний стартер
Паливний бак, л 0,65
Об'єм масла в картері, л 0,1
Довжина змінних рейок, м 2,4; 3,0; 3,7
Габарити упаковки, мм 710х480х450
Маса нетто/брутто, кг 21,0/25,0

Вібраційна рейка Vitals Master VBF 36-4s призначена для швидкого і якісного ущільнення, вирівнювання й загладжування верхнього шару свіжоукладеного бетону при бетонуванні доріг, майданчиків, підлог і виконанні інших робіт з укладання бетону, як у побутових, так і в промислових цілях. Ця модель може використовуватися як для вирівнювання в опалубці, так і для вирівнювання по маркерах або по напрямних.

Vitals Master VBF 36-4s має компактну конструкцію, високу продуктивність, ергономічність, надійність і зручність у роботі, а також простоту в процесі експлуатації й обслуговування.

Для приведення в дію вібратора, частота вібрації якого перебуває в діапазоні від 5500 до 6500 1/хв, використовується бензиновий одноциліндровий чотиритактний двигун ТМ «Vitals» потужністю 1,3 к.с. Цей двигун відрізняється високою потужністю, економічністю й надійністю в роботі. Запуск двигуна здійснюється за допомогою ручного стартера. Для зручності керування важіль дроселя і кнопка вимикача двигуна винесені на рукоятку віброрейки.

Окрема увага під час виробництва техніки ТМ «Vitals» приділяється комфорту використання. Так, вібраційна рейка Vitals Master VBF 36-4s обладнана ефективними амортизаторами, які знижують вібрацію, що передається через рукоятки до оператора. Окремі частини віброрейки можуть зніматися, що збільшує мобільність обладнання і спрощує процес зберігання. Також для комфортної експлуатації передбачена відкидна опора.

Віброрейка Vitals Master VBF 36-4s дає змогу робити стяжку з бетонної суміші малої вологості з незначним використанням води (приблизно 20%). Рівно укласти бетонну суміш без використання цієї техніки практично неможливо. Завдяки великій частоті вібрації рейка скорочує до мінімуму пористість бетонної суміші, у такий спосіб максимально рівномірно розподіляє бетонну суміш і вирівнює її поверхню.

Як робочий орган використовується спеціальна полегшена алюмінієва рейка, яка забезпечує гладке ковзання по бетонній суміші. Віброрейка може комплектуватися рейками різної довжини (від 2,4 до 3,7 м). Довжина рейки обирається залежно від обсягу й місця проведення робіт.

Інженери ТМ «Vitals» велику увагу приділили безпечній роботі оператора. Усі обертові вузли й механізми закриті спеціальними кожухами, тому ймовірність отримання травми зведена до мінімуму.

На вібраційну рейку ТМ «Vitals» поширюється гарантія 36 місяців, яка діє на всій території України.

Розвернути
  • автономність;
  • мобільність;
  • ергономічність, зручність і простота експлуатації й обслуговування;
  • ефективні амортизатори знижують вібрацію на рукоятці оператора;
  • важіль дроселя і кнопка вимикача двигуна винесені на рукоятку оператора;
  • великий вибір змінних алюмінієвих рейок;
  • спеціальна полегшена конструкція алюмінієвої рейки забезпечує гладке ковзання по бетонній суміші.
Написати відгук
Купити у наших дилерів