Віброплита Vitals Master TP 130RF

Артикул: 150644

  • 32 144. грн
  • Ціна: 27 965. грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна

Приєднуйтесь до Vitals™

Характеристики на Віброплита Vitals Master TP 130RF

Двигун Vitals
Тип двигуна бензиновий одноциліндровий 4-тактний із повітряним охолодженням
Тип палива бензин АИ-92
Робочий об’єм, куб. см 196
Потужність, к.с. 6,5
Система запуску ручний стартер
Відцентрова сила вібратора, кН 25
Частота вібрації, об/хв 5040
Максимальна глибина ущільнення, см 35
Розмір плити, мм 620х400
Максимальна швидкість руху, м/хв 22
Об’єм паливного бака, л 3,6
Габарити упаковки, мм 800х470х940
Маса нетто/брутто, кг 122,0/138,5

Віброплита Vitals Master TP 130RF призначена для проведення дорожніх і будівельних робіт зі стабілізації та ущільнення сипучих матеріалів, ґрунту, асфальтобетону та асфальту. Ця модель стане незамінною під час проведення ландшафтних робіт, а також робіт з упорядкування територій. Завдяки підвищеній маневреності віброплита може використовуватися у важкодоступних для важкої техніки місцях і на невеликих територіях. А наявність реверсивного ходу (що забезпечує передній, задній хід і трамбування на місці) дасть змогу використовувати віброплиту у вузьких траншеях і канавах, уздовж стін і огорож, а також в інших важкодоступних місцях.

Віброплита Vitals Master TP 130RF має компактну конструкцію, високу продуктивність, ергономічність, надійність і зручність у роботі, а також простоту в процесі експлуатації та обслуговування.

Для приведення в дію вібратора, частота вібрації якого становить 5040 об/хв, використовується універсальний двигун «Vitals». Цей двигун вирізняється високою потужністю, економічністю та надійністю в роботі. Запуск двигуна здійснюється за допомогою ручного стартера. Для зручності управління важіль дроселя винесено на рукоятку. Максимальна швидкість руху віброплити становить 22 м/хв.

Варто зазначити, що ця модель має найбільшу силу вібрації (25 кН) серед асортиментної лінійки Vitals. Від цього показника залежить ступінь ущільнення оброблюваного матеріалу.

Робоча частина виробу – трамбувальна плита розміром 620х400 мм. Плита виготовлена з міцного металу, що має високу зносостійкість і підвищену міцність на злам. Максимальна глибина ущільнення становить 35 см.

Для полегшення навантаження й розвантаження віброплити передбачений спеціальний транспортувальний вузол.

Реверсивна вібраційна плита Vitals Master TP 130RF виконана з якісних частин і деталей, на які поширюється гарантія 36 місяців, що діє по всій території України.

Розвернути
  • реверсивний хід;
  • велика сила вібрації;
  • регульована рукоятка;
  • вузол для підйому;
  • важіль дроселя винесено на рукоятку оператора;
  • зручна система зливу масла з двигуна;
  • зручність, простота в обслуговуванні та експлуатації.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!