Фiльтр
23253 - 42666 грн Ціна
- грн
Серія
Двигун
Потужність двигуна, к.с.
Відцентрова сила, кН
MAX глибина ущільнення, мм
Напрямок руху
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Віброплити Vitals™

Віброплити використовуються для ущільнення грунту, утрамбування гравію, щебеню та інших сипучих матеріалів, щільного укладання основи під фундамент, плитки при мощенні. Знаходять широке застосування в будівельних, дорожніх, ландшафтних, ремонтних роботах.

Класифікація

Коли потрібно вибрати віброплиту, потрібно визначитися в першу чергу з відповідним видом. Виділяють такі різновиди за типом джерела енергії:

  • бензинові та дизельні - обладнуються двигуном внутрішнього згоряння, відрізняються високою потужністю і автономним функціонуванням;
  • електричні - легше попередніх, але менш потужні і прив'язані до електромережі.

Крім того, різні агрегати діляться на реверсивні і нереверсивні. Перші рухаються вперед і назад, застосовуються для трамбування в важкопрохідних місцях. Нереверсивні переміщаються в одному напрямку, їх необхідно повернути руками.

Основні характеристики

Залежно від характеристик ціна на віброплити різних моделей може значно відрізнятися, тому при виборі слід це враховувати. Щоб підібрати оптимальну модель, звертайте увагу на наступні параметри:

  1. Глибина ущільнення. За цим показником техніка підрозділяється на легку, середньотяжкі і тяжкі. Легкі віброплити підходять для мощення доріжок і укладання тротуарної плитки, середньотяжкі - для ремонту і укладання доріг, роботи на будмайданчиках, важкі - ущільнюють навіть в'язку глину, пісок, відносяться до професійного класу.
  2. Розмір платформи. Для роботи на невеликих ділянках підходять моделі з розміром підошви 500х360. Якщо має бути рішення складних масштабних завдань, використовують плити з великими габаритами платформи - 530х500 і більш.
  3. Продуктивність. Вказує на площу поверхні, яку може ущільнити виброплита за одиницю часу. Безпосередньо пов'язана з розміром платформи і вагою техніки. Чим важче агрегат і більше його підошва, тим вища продуктивність.
  4. Додаткові функції. У важкій техніці, як правило, передбачається можливість зворотного ходу - реверс. Без подібної функції розгорнути обладнання буде проблематично. Якщо виброплиту набувають для укладання асфальту або роботи з бітумом, вона повинна бути оснащена баком для води і розприскувачем. Така система змочує підошву агрегату і запобігає налипання матеріалу.

Ви можете купити віброплити в Україні з доставкою на вигідних умовах в одному з інтернет-магазинів наших офіційних дилерів на сторінці "Де купити?". Гарантійний термін складає від 36 до 60 місяців в залежності від виду техніки (побутова серія - 36 місяців, а професійна - 60 місяців).

Развернуть