Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Обігрівачі дизельні Vitals™

Дизельні обігрівачі є більш складними пристроями для опалення, ніж газові або електричні обігрівачі. До того ж вони менш екологічні, оскільки при згорянні газу утворюється, фактично, водяна пара, а продукти горіння дизельного палива токсичні.

Проте, дизельні обігрівачі в Україні також набули широкого поширення, оскільки вони, по-перше, мають велику теплову потужність, по-друге, можуть використовуватися там, де є труднощі з доставкою балонів зі скрапленим газом, але в достатку є універсальним - дизельне паливо.

Призначення і умови використання дизельних обігрівачів фактично збігаються з газовими обігрівачами. Але з улаштування та експлуатації дизельні агрегати відрізняються від газових аналогів.

Електричний двигун приводить в дію компресор, який нагнітає повітря в паливний бак, створюючи при цьому тиск, необхідний для подачі дизельного палива в форсунки. Форсунка впорскує паливо в камеру згоряння, де відбувається його займання. За допомогою крильчатки вентилятора, встановленої на валу електродвигуна, здійснюється забір холодного повітря з приміщення і подача його по зовнішньому контуру розігрітого теплообмінника. Повітря нагрівається до заданої температури і надходить у приміщення.

Оскільки в більшості приміщень не можна використовувати обігрівачі з виводом продуктів горіння в повітряний обсяг цього приміщення, поряд з дизельними гарматами з прямим типом нагріву використовуються гармати з непрямим нагрівом повітря. Повітряний потік у них розділяється на дві частини. Один йде в камеру згоряння і потім, разом з продуктами горіння дизпалива, викидається в атмосферу поза приміщенням. Другий потік нагрівається об теплообмінник і надходить в приміщення, що обігрівається.

Процеси запалення і горіння палива, подачі та нагрівання повітря відбуваються в автоматичному режимі. Також, автоматично спрацьовують системи аварійної зупинки при перегріванні обігрівача або в разі порушення режиму горіння.

Так як дизельні обігрівачі оснащені великими баками для дизпалива, вони набагато важче газових, і тому в конструкції дизельних повітряних гармат передбачені транспортні колеса і рукоятки для перевезення їх з місця на місце.

Основні технічні характеристики дизельних обігрівачів ТМ Vitals

  • тип нагрівання повітря - прямий або непрямий;
  • теплова потужність знаходиться в межах від 20000 до 80000 Вт;
  • обсяг повітря, що проганяють через них - становить 500-2000 кубометрів на годину;
  • середня витрата палива 1,7-6,4 кг/година залежно від потужності і режиму роботи;
  • вага теплонагрівачів лежить в межах 20,0-56,7 кг.

Купити дизельні обігрівачі в Україні можна в інтернет-магазинах, в точках роздрібної торгівлі системами опалення та обігріву або в спеціалізованих будівельних супермаркетах. Ціни на дизельне гармати Vitals в Україні вас приємно здивують.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!