Фiльтр
11160 - 12440 грн Ціна
- грн
Об'єм барабана, л
Потужність, Вт
Сортувати за:

Бетонозмішувачі Vitals™

Бетонозмішувачі - техніка, широко використовувана в будівництві. Необхідні для змішування цементної і бетонної суміші, забезпечують якісний результат і полегшують процес виготовлення розчину. З бетонозмішувачами працюють не тільки професійні бригади: компактні габарити і простота експлуатації роблять це обладнання придатним для використання на приватних будовах.

Основні характеристики

Вибираючи бетонозмішувач, необхідно відштовхуватися від власних завдань. Так, головним критерієм при підборі підходящої моделі виступає обсяг барабана і готової суміші. Обсяг суміші співвідноситься з обсягом барабана як 2: 3, що сприяє гарному замісу розчину і виключає ризик перевантажень двигуна. За даним показником вибір, як правило, роблять у такий спосіб:

  • для зведення невеликого будинку (гаража, погреби, підсобного приміщення) підійде бетонозмішувач місткістю до 100 л. Така модель характеризується компактними габаритами, тому зручна при зберіганні;
  • якщо планується будівництво одноповерхової лазні або будинку, варто вибрати більш містку установку - до 150 л, дво- або триповерхового будинку - від 150 до 300 л;
  • в професійному будівництві при зведенні багатоповерхових будинків і складів використовують бетонозмішувачі з об'ємом барабана від 300 л.

Від обсягу безпосередньо залежить і ціна на бетонозмішувачі. Крім того, на вартість впливає потужність: чим потужніший модель, тим вона дорожча. При цьому, високий показник потужності сприяє тривалому безперервному функціонуванню пристрою при максимальному завантаженні. Для роботи по 10-12 годин досить бетонозмішувача з середньою потужністю в межах 550-700 Вт.

Види за принципом роботи

Вибір бетономішалок слід робити не тільки за характеристиками, але і за принципом роботи. За даним параметру виділяють установки двох типів:

  1. Примусової дії. У таких бетоносмесителях змішування здійснюється за допомогою обертання шнека або лопатей. Сам барабан при цьому нерухомий. Подібні машини застосовуються для масштабного будівництва.
  2. Гравітаційної дії. Змішування здійснюється за рахунок обертання барабана, всередині якого встановлені нерухомі лопаті. Ці машини підходять для приготування і розчинів, і жорстких бетонних сумішей. Вони оптимальні для індивідуального будівництва.

Пропонуємо недорого купити бетономішалку в Україні з доставкою у наших офіційні дилерів, яких можна вибрати на сторінці "Де купити?".

Развернуть