Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Бензорізи Vitals™

Бензоріз - потужна будівельна техніка, яка використовується виключно для різання таких твердих матеріалів як: бетон, камінь, метал, цегла. Призначений для важких тривалих робіт, в тому числі в умовах відсутності електрики.

Продаж бензорізів та іншого будівельного обладнання - один із пріоритетних напрямків нашого бренду. Пропонуємо продукцію ТМ Vitals на вигідних цінових умовах.

Пристрій і характеристики

Бензиновий різак складається з приводу, відрізного диска, корпусу з мотором і рукоятки. Для захисту інструменту від пилу застосовується відцентрова система очищення повітря. Обертальний момент передається від двигуна на привід за допомогою ременя. За зручність експлуатації відповідає захист від вібрації і функція легкого старту. Мотор в більшості моделей двотактний, працює на суміші масла і бензину.

Ціна на бензоріз залежить від набору характеристик для кожної конкретної моделі:

  • потужність - чим вище, тим більш щільні і міцні матеріали може різати інструмент;
  • максимальна глибина різу - підбирається з урахуванням планованих операцій в залежності від товщини, що розрізають конструкцій;
  • наявність мокрого різу - водяне охолодження забезпечує захист пильного диска від швидкого зносу, зменшує кількість пилу, яка утворюється при розрізанні бетону або цегли і продовжує термін служби техніки;
  • вага - легка техніка простіше в управлінні, при її використанні руки менше втомлюються під час роботи.

Переваги покупки бензорізу в Vitals.ua

Бажаючим купити бензоріз в Україні ми пропонуємо у нас або в одному з інтернет-магазинів наших офіційних дилерів, на сторінці "Де купити?". Інструменти поставляються з офіційним гарантійним обслуговуванням від 36 до 60 місяців.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!