Лобзик акумуляторний Vitals Master AEf 1880Pa SmartLine

Артикул: 120277

 • Ціна: 2 444 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Лобзик акумуляторний Vitals Master AEf 1880Pa SmartLine

Напруга, В 18
Частота ходу штока, 1 / хв 0‒2400
Регулятор швидкості +
Система безключового кріплення пилки +
Хід штока, мм 25,4
Максимальна глибина різу, мм
- дерево 80
- метал 6
Габарити упаковки, мм 245 x 80 x 227
Вага нетто / брутто, кг 1,8 / 2,0
Робоча вага, кг 1,74

Опис лобзика акумуляторного Vitals Master AEf 1880Pa SmartLine

Лобзик акумуляторний Vitals Master AEf 1880Pa SmartLine

Гарантія високої якості

Лобзик акумуляторний Vitals Master AEf 1880pa SmartLine — високоякісний напівпрофесійний інструмент. Призначений для прямолінійного, візерункового (криволінійного) розпилу деревини, деревоволокнистих і деревостружкових плит (ДВП і ДСП), а також пластмаси та металу під час виконання ремонтних та столярних робіт.

Модель характеризує ергономічний дизайн. Частини корпусу вкриті гумовими накладками, щоб зручно тримати під час роботи. Форма інструменту та розміщення органів керування сприяють комфорту під час експлуатації, лобзик максимально зручний в роботі. Ще більшої зручності інструменту надає портативність внаслідок відсутності електричного кабелю: живлення здійснюється від акумулятора.

Інструмент ідеально годиться для роботи в майстерні або в побуті.

На лобзик акумуляторний Vitals Master AEf 1880pa SmartLine встановлена гарантія 36 місяців.

Система безключового кріплення пили

Система безключового кріплення пилки робить встановлення та зміну пильного полотна максимально зручними й швидкими. Варто лише затискний тримач на штоку повернути в положення «відкрито», вставити та просунути полотно в затиск та відпустити важіль. Система дає змогу використовувати полотно з Т-і U-видними хвостовиками; це розширює діапазон пильних полотен, які можна використовувати з даним інструментом.

Лобзик акумуляторний Vitals Master AEf 1880Pa SmartLine
Лобзик акумуляторний Vitals Master AEf 1880Pa SmartLine

Безпечна кнопка увімкнення

Для короткочасної операції досить натиснути клавішу «увімкнення/вимикання» та утримувати її в цьому положенні. Для тривалої роботи натиснуту до упору клавішу «увімкнення/вимкнення» закріплюють кнопкою-фіксатором. Це звільняє від необхідності постійно контролювати положення клавіші.

Алюмінієва база

Алюмінієва база, якою оснащений лобзик, забезпечує ідеальне ковзання по заготовці. Її мала вага сприяє зменшенню маси інструменту. Лобзик укомплектований системою регулювання кута пропилу. Для цього досить натиснути фіксатор регулювання, перемістити базу на необхідний кут і знову відпустити фіксатор.

Лобзик акумуляторний Vitals Master AEf 1880Pa SmartLine
Лобзик акумуляторний Vitals Master AEf 1880Pa SmartLine

Маятниковий хід

Маятниковий хід збільшує амплітуду рухів пильного полотна щодо лінії розпилювання, змушує його з силою «вгризатися» в матеріал. Крім того, допомагає видаленню тирси з випилюваноо паза. Це підвищує швидкість розпилу. Функція особливо необхідна, коли великий обсяг робіт з габаритними виробами. Маятниковий хід також сприяє збереженню пильного полотна, зменшує нагрів інструменту. В результаті однією пилкою вдається перепиляти в рази більше матеріалу.

Можливість підключити пилосос

Адаптер для видалення пилу дає змогу підключити пилосос. Його використання знижує запиленість повітря, сприяє збереженню здоров’я. В цей час робоче місце залишається чистим.

Лобзик акумуляторний Vitals Master AEf 1880Pa SmartLine

Серія SmartLine

У конструкції акумуляторного лобзика Vitals Master AEf 1880pa SmartLine застосований принцип уніфікації. Живлення дає літій-іонна батарея напругою 18 В — та ж, що і для решти інструментів лінійки SmartLine торгової марки Vitals. Істотна перевага серії — в тому, що один комплект (блок живлення і акумулятор) може постачати енергією різні садові та господарські інструменти. Уніфікація сприяє економії коштів покупця.

Розвернути

Особливості лобзика акумуляторного Vitals Master AEf 1880Pa SmartLine

 • Серія "Smart Line" одна батарея для всієї лінійки інструменту.
 • Маятниковий хід.
 • Алюмінієва база.
 • Можливість підключення пилососа.
 • Регулювання швидкості.
 • Ергономічний дизайн.
 • Система швидкої зміни оснащення.
 • Прогумована рукоять.
 • Набір пилок в комплекті.
 • Регулювання кута пропила.
 • Можливість застосування "Т" і "U" - образних хвостовиків.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!