Зарядний пристрій інверторного типу Vitals ALI 1210dd

Артикул: 52298

  • Ціна: 1 080 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна

Приєднуйтесь до Vitals™

Характеристики на Зарядний пристрій інверторного типу Vitals ALI 1210dd

Напруга, В 230
Частота струму, Гц 50
Максимальна споживана потужність (зарядка/пуск), Вт 180
Робоча напруга АКБ, В 12
Струм зарядки, А 10
Ємність аккумуляторов, що заряджаються (рекомендована), Аг 30-150
Клас захисту IP21
Габарити упаковки, мм 1,9/2,1
Маса нетто/брутто, кг 1,0/1,2

Зарядний пристрій інверторного типу Vitals ALI 1210dd призначений для здійснення зарядки в автоматичному режимі свинцево-кислотних акумуляторних батарей – автомобільних, тракторних, мотоциклетних і т.д., напругою 12 В і ємкістю до 150 А*год.

Зарядний пристрій може використовуватися як в стаціонарних умовах (на станціях технічного обслуговування автомобілів, в гаражах і т.д.), так і в польових умовах в складі мобільних комплексів, забезпечених бензиновими або дизельними мініелектростанціями.

Джерелом електроживлення зарядного пристрою інверторного типу служить однофазна мережа змінного струму напругою 220 В частотою 50 Гц або мініелектростанція з аналогічними характеристиками електроструму. Максимальна потужність споживання складає 180 Вт, а струм зарядки може досягати значення 10 А.

Зарядний пристрій складається з перетворювача напруги інверторного типу, випрямлювача змінного струму, цифрового дисплея струму зарядки, елементів управління та систем охолодження і безпеки.

Струм зарядки регулюється автоматично. Після того, як акумуляторна батарея стане повністю зярядженною, зарядний пристрій переходить в режим збереження заряду. Тому, немає необхідності в безперервному контролі процесу зарядки і відсутні обмеження по максимальному часу підключення батареї до зарядного пристрою.

Простота пристрою є чинником його надійності, що забезпечує безвідмовну роботу зарядного пристрою в процесі його експлуатації. Завдяки використанню сучасних розробок і технологій, цей пристрій має оптимальні робочі характеристики, а також відрізняється довговічністю.

Невелика вага зарядного пристрою - лише 1 кілограм, а також малі габарити дозволяють постійно мати його при собі в автомобілі, при цьому не потрібні особливі умови зберігання, він без проблем поміститься в шафі або в багажнику.

Розвернути
  • автоматична зарядка в 3 етапи: зарядка при постійному струмі, зарядка при постійній напрузі, підтримка 100% заряду;
  • цифровий дисплей;
  • міцний металевий корпус;
  • кабелі завдовжки 2 метри з надійними затисками типу «крокодил».
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!