Пуско-зарядний пристрій Vitals Master ST-400

Артикул: 162973

 • Ціна: 8 379 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Пуско-зарядний пристрій Vitals Master ST-400

Напруга, В 230
Частота струму, Гц 50
Максимальна споживана потужність (зарядка/пуск), Вт 500
Робоча напруга АКБ, В 12/24
Струм зарядки, А 20/40
Номінальний пусковий струм, А 200/400
Ємність аккумуляторов, що заряджаються (рекомендована), Аг до 400
Клас захисту IP21
Габарити упаковки, мм 420х270х260
Маса нетто/брутто, кг 6,5/8,5

Опис пуско-зарядного пристрою Vitals Master ST-400

Пуско-зарядний пристрій Vitals Master ST-400 – новинка 2022 року в лінійці інтелектуальних зарядних пристроїв.

Інверторний пуско-зарядний пристрій Vitals Master ST 400 нового покоління призначений для запуску автотранспортних засобів і заряджання в автоматичному режимі свинцево-кислотних (WET), що обслуговуються і необслуговуються, і AGM/GEL акумуляторних батарей 12 В/24 В: автомобілів, мотоциклів, снігоходів, газонокосарок, тракторів, гідроциклів тощо.

Пристрій виконаний із застосуванням технології широтно-імпульсної модуляції, що забезпечує високу ефективність перетворення, стабільного вихідного струму та зарядки значної акумуляторної ємності батарей, що характеризує збільшення тривалості роботи при повному навантаженні.

Пуско-зарядний пристрій Vitals Master ST 400 оснащений захистом від низької напруги, короткого замикання, захисту від перегріву та неправильного підключення дротів до акумуляторної батареї.

Зарядний пристрій може використовуватися як у стаціонарних умовах (на станціях технічного обслуговування автомобілів, у гаражах тощо), так і в польових умовах у складі мобільних комплексів, забезпечених бензиновими або дизельними міні-електростанціями. Інтелектуальна система діагностики стану та рівня заряду АКБ дозволяє не тільки підібрати оптимальний режим зарядки, але й підтримувати батарею у стані повного заряду.

Електронний захист від перевантаження, короткого замикання та неправильного підключення (зворотна полярність) вбережуть Ваш акумулятор та зарядку від пошкоджень та поломок.

Розвернути

Особливості пуско-зарядного пристрою Vitals Master ST-400

Підтримка заряджання акумуляторів

Типи акумуляторних батарей (12/24 В): GEL, AGM, WET

Цифровий дисплей

Вбудований дисплей з підсвічуванням дозволяє зручно вибирати режим заряджання, а також відстежувати процес заряджання акумулятора на всіх етапах.

Заряджання в 3 (три) етапи:

 1. Етап заряджання при постійному струмі - зарядний пристрій подає постійний струм на акумулятор, напруга поступово збільшується, на цьому етапі акумулятор досягає 75-80%.
 2. Етап при постійній напрузі – використовується технологія широкоімпульсної модуляції, струм поступово зменшується, в цьому режимі акумулятор сягає 100% заряду.
 3. Режим підтримки 100% заряду – акумулятор підтримується на 100% рівні заряду та готовий до використання.

Запуск бензинових та дизельних двигунів 12В та 24В.

Безпечна зарядка

Компактний пристрій можна підключати до клем автотранспортного засобу без вимкнення комп'ютерної та електричної мережі. Оскільки пристрій гарантовано забезпечить безпеку генератора та електронних блоків від виходу з ладу. Розширена система захисту включає захист від перегріву, коли прилад переходить в режим повільної зарядки, аж до повного остигання.

Збільшення терміну служби батареї

Використання зарядного пристрою Vitals Master ST-400 дозволяє найефективніше зарядити акумулятор та продовжити термін його служби.

Захист

 • Захист від переполюсування: пристрій перейде в захист автоматично, якщо він неправильно підключений до клем акумулятора.
 • Захист від зворотного струму: струм не надходить на пристрій після запуску двигуна.
 • Захист від короткого замикання: пристрій не вийде з ладу навіть якщо з'єднати "+" та "-" клеми.
 • Захист від повної розрядки: пристрій вимикається, коли критичний рівень розряджання зберігається, щоб зберегти термін служби вбудованих батарей.

Комплект поставки

 • Зарядний пристрій із кабелем електроживлення та силовими кабелями з контактними затискачами.
 • Посібник з експлуатації.
 • Упаковка.
Написати відгук
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!