Фiльтр
1400 - 13840 грн Ціна
- грн
Потужнiсть, ВА
Сортувати за:

Стабілізатори напруги Vitals™

Сучасне побутове і промислове обладнання в більшості своїй оснащено електронними керуючими та контролюючими мікропроцесорними системами на напівпровідникових елементах, які дуже чутливі до скачків і коливань напруги електромережі. При цьому небезпеку представляє не тільки підвищена, але й знижена напруга, тому багато такі системи просто відключаються при зниженні напруги мережі до значення менше 180 вольт. І далеко не всі з них зможуть потім самостійно запуститися знову, коли напруга живлення повернеться до норми 220 В.

Тому, щоб уникнути аварійних ситуацій і поломки дорогого устаткування, все частіше застосовуються автоматичні стабілізатори напруги різних конструкцій. Існує два основні підходи до застосування стабілізаторів в побутових умовах: установка одного потужного пристрою на весь будинок, або установка декількох менш потужних апаратів для кожного вимагає захисту енергоспоживаючого обладнання окремо. В тому і в іншому випадку є плюси і мінуси. Так, коли встановлено єдиний стабілізатор (стабілізатор Vitals) на весь будинок, відпадає необхідність турбуватися про збереження будь-якого електроустаткування. Але, з іншого боку, це вимагає придбання дорогого потужного стабілізатора. А саме потужне енергоспоживаюче обладнання, наприклад електробойлери або електроплити, а також неполупроводніковие освітлювальні прилади, набагато менше бояться коливань напруги, ніж відносно малопотужні комп'ютер або автоматичний газовий опалювальний котел.

ТМ Vitals має в лінійці стабілізаторів напруги для дому пристрою в широкому діапазоні потужностей від 500 ват до 30 кіловат - цього цілком вистачить для забезпечення безпеки електроприладів практично у всіх можливих побутових варіантах.

Варто зазначити, що стабілізатори напруги для будинку діляться на кілька типів

  1. З сервоприводом або з релейного регулюванням.
  2. З цифровими або зі стрілочними індикаторами.
  3. Настільного, настінного або підлогового базування.

Стабілізатори з сервоприводом мають більш точну стабілізацію, ніж апарати з релейного схемою. У той же час релейний система хоча і має не плавний, а багатоступінчастий графік стабілізованого вихідного напруги, але менш інертна і спрацьовує швидше. Цифрові індикатори виглядають більш інформативним стрілочних, але трохи дорожче, втім, це скоріше справа смаку, ніж технічно значущий аспект. Апарати настільного базування мають звичайну вилку і можуть включатися в будь-яку розетку. Більш потужні апарати настінного і підлогового базування вимагають вбудовування в домашню електромережу, тому, з метою безпеки, їх встановлення та підключення повинні проводитися фахівцем-електриком.

Стабілізатори ТМ Vitals характеризуються високим рівнем надійності і безпеки, забезпечують повне збереження обладнання від пошкодження при коливаннях напруги мережі від 140 до 260 вольт. Купити стабілізатор напруги Vitals для будинку за цілком доступною ціною можна в інтернет-магазинах або в спеціалізованих точках роздрібного продажу наших офіційних дилерів. Пам'ятайте, що краще витратити невелику суму на захист, ніж понести великі витрати на ремонт або заміну дорогих приладів і обладнання.

  • Найдешевший, але не менш надійний - Стабілізатор напруги Vitals Rs 53sd

  • Наприклад, потужність стабілізатора напруги Vitals Rs 53sd становить 500 ВА, а Vitals Sw 1000sd – 10000 ВА

  • Стабілізатори ТМ Vitals - це пристрої, в яких застосовані сучасні технології, що базуються на управлінні центральним процесором, що повністю забезпечує безперервний контроль за безпекою експлуатації електроприладів

  • Офіційна гарантія на стабілізатори напруги Vitals складає 36 місяців

Развернуть