Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
675
4
Об'єм ресивера, л
913
909
610
611
612
Потужність, кВт
911
615
910
616
Робочий тиск, бар
863
619
Напруга, В
623
Масса нетто/брутто, кг
914
912
626
862
864
Сортувати за:

Компресори повітряні Vitals™

Особливості повітряних компресорів

Компресор повітряний - це агрегат, який здійснює подачу і стиснення повітря під тиском. Він працює від електродвигуна або двигуна внутрішнього згоряння. Сфера застосування - фарбування автомобіля, нанесення антикорозійних складів, робота з пневмоінструментом і ін. Наш інтернет-магазин «Vitals» пропонує купити повітряний компресор на вигідних умовах і за прийнятними цінами.

Принцип дії

Повітряний компресор у Дніпрі та Києві буває наступних основних видів залежно від принципу дії:

  • Поршневий. Є найбільш поширеним типом компресора. Принцип дії агрегату передбачає зворотно-поступальні рухи поршня, що виконують стиснення повітря. Привід буває прямим і ремінним. Переваги - можливість використання в несприятливих умовах і висока економічність.
  • Гвинтовий. Принцип дії пристрою передбачає стиснення середовища за допомогою обертання двох гвинтових роторів в масляній ванні. Основне завдання масла - забезпечення безшумності роботи, відведення тепла і зниження коефіцієнта тертя. Гвинтові компресори характеризуються високим ККД, надійністю конструкції, низьким споживанням електроенергії, простотою в експлуатації.

Масляні та безмасляні агрегати

Залежно від наявності мастила повітряний компресор може бути наступних типів:

  • Масляний. Масляний компресор вимагає заливки масла в картер. Пристрій відрізняється високою продуктивністю і низькою вартістю. Може застосовуватися на різних фабриках і виробництвах. Однак при його експлуатації потрібно періодичне очищення масляних фільтрів.
  • Безмасляний (сухого стиснення). Безмасляний агрегат не припускав заливки і заміни масла. Він має порівняно низьку потужністю, проте здатний видавати чисте повітря без домішок і відрізняється простотою в експлуатації. Застосовується при нескладних роботах, таких як підкачка шини і немасштабний фарбування.

Особливості вибору

При виборі повітряних компресорів в Дніпрі або Харкові слід враховувати такі технічні характеристики:

  • продуктивність;
  • потужність;
  • тиск стисненого повітря;
  • обсяг ресивера;
  • маса і габарити.

Якщо ви хочете купити повітряний компресор в Україні, звертайтеся до нас. Ми гарантуємо високу якість і своєчасну доставку продукції, а також готові дати професійні консультації щодо особливостей її раціональної експлуатації. Вибрати компресор Ви можете в одному з "Інтернет-магазинів" наших офіційних дилерів.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!