Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
675
4
Номінальна потужність, кВт
496
498
Максимальна потужність, кВт
488
490
Система пуску
502
503
Напруга (фази), В
505
Транспортувальні колеса
509
Масса нетто/брутто, кг
525
526
Сортувати за:

Генератори «газ/бензин»

З метою економії витрат на безперервно дорожчає бензин і дизельне паливо, який безперервно дорожчає, все більше покупців віддають перевагу багатопаливним мініелектростанціям, які мають конструктивну можливість перемикатися з одного виду палива на інший. Зокрема на природний мережевий газ або на скраплений балонний газ. Часто такі агрегати називають «газовий генератор» або «газова електростанція», що не зовсім правильно, тому що вони як і раніше зберігають можливість працювати на бензині.

Конструктивно газові електрогенератори відрізняються від чисто бензинових лише тим, що на них встановлені карбюратори з додатковим газовим мембранним редуктором і перемикачем видів палива. При цьому, важливо враховувати, що через різні властивості природного газу і скрапленого газу, для них необхідні редуктори з різними технічними характеристиками. Втім, деякі моделі мають редуктори, які можна перенастроювати на обидва види газу.

Ви маєте можливість вибрати багатопаливний електрогенератор з ручним або електричним стартером, а також з потужністю генерації:

2,0 кВт;

2,8 кВт;

6,0 кВт.

Ряд моделей оснащений транспортними колесами і рукоятками для зручності переміщення з місця на місце. При виборі генератора слід брати до уваги ту обставину, що при роботі на газі номінальна потужність агрегату знижується приблизно на 5% в порівнянні з роботою на бензині.

Ціна на генератор газ/бензин лише трохи більше, ніж на чисто бензиновий агрегат, але економія експлуатаційних витрат на паливо вельми відчутна, особливо при інтенсивній експлуатації газової електростанції.

Гарантійний термін експлуатації багатопаливних генераторів ТМ Vitals становить 3 роки для машин серій Vitals і Vitals Master. Купуючи газові генератори Vitals Ви не тільки знижуєте експлуатаційні витрати, а й значно підвищуєте надійність енергозабезпечення Ваших об'єктів.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!