Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
4
1
Номінальна потужність, кВт
546
545
543
531
542
539
538
535
Максимальна потужність, кВт
547
544
541
540
537
536
Система пуску
504
532
Напруга (фази), В
505
507
Транспортувальні колеса
508
509
Масса нетто/брутто, кг
533
534
Сортувати за:

Дизельні генератори

Автономні дизельні генератори не так сильно поширені, як бензинові або газові міні-електростанції. Як правило, це пов'язано з тим, що вони дорожчі, ніж їх бензинові аналоги за електричної потужності. Та й конструкція у дизельного двигуна складніша, особливо в тому, що стосується паливної апаратури. Таким чином, складніша конструкція - обслуговування і ремонт вимагають більш високої кваліфікації персоналу і більших поточних витрат.

Проте, у дизельного генератора є незаперечні переваги, які легко компенсують вищевказані недоліки. Перш за все, це витривалість і довговічність. Бензинові мініелектростанції схильні до перегріву, особливо при роботі з максимальним навантаженням при високій температурі повітря. Вони повинні вимикатися через кожні 3-6 годин роботи на строк, достатній для повного охолодження. Дизельна електростанція здатна пропрацювати до 10 годин з навантаженням близьким до максимального, а при неповному завантаженні і з хорошим охолодженням - кілька діб.

Тому, якщо Вам необхідно придбати мініелектростанцію для організації постійного, а не резервного або мобільного електроживлення, дизельний генератор буде найкращим вибором. До того ж дизельне паливо дешевше бензину, значить електрогенератор дизельний більш економічний, ніж бензиновий.

Дизельні одно- і трифазні генератори Vitals потужністю від 10 до 100 кіловат випускаються в декількох варіантах виконання:

  • Мобільні на чотириколісного шасі і стаціонарні.
  • У відкритому виконанні і в шумопоглинальному кожусі, що знижує рівень шуму на 20%.
  • З повітряним і водяним охолодженням двигуна. Другий варіант дозволяє використовувати генератор тривалий час без зупинки і мінімізує вплив зовнішніх температур на роботу генератора.

Мобільні варіанти дизельних генераторів призначені для використання як в приміщеннях, так і на відкритих майданчиках, і, незважаючи на чималу вагу (від 220 кг), при необхідності можуть бути швидко переміщені в інше місце. Моделі в шумопоглинальному кожусі сконструйовані для установки і довготривалого перебування на одному місці.

Дизельні електрогенератори ТМ Vitals надійні і невибагливі в експлуатації, - це Ваш надійний партнер в організації автономного безперебійного електроживлення.

  • Найдешевший, але не менш надійний - Генератор дизельний Vitals Master EST 10dap

  • Найпотужніша дизельна електростанція - Генератор дизельний Vitals Professional EWI 100-3RS.170B

  • Дизельні генератори Vitals мають клас захисту IP23

  • Офіційна гарантія на дизельні генератори Vitals складає 60 місяців

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!