Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba

Артикул: 155218

 • Ціна: 29 120 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна

Приєднуйтесь до Vitals™

Характеристики на Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba

Напруга, В 230
Частота струму, Гц 50
Номінальна потужність, кВт 6,0
Максимальна потужність, кВт 6,5
Коефіцієнт потужності (сos Ф) 1
Вихід постійного струму, 12В/8,3А +
Регулятор напруги автоматичний (AVR)
Тип двигуна 4-тактний одноцилiндровий
Потужність, к.с. 16
Робочий об`єм, см3 420
Система запуску електричний стартер
Автоматичний ввід резерву (ATS) +
Система запалювання транзисторне магнето
Паливо бензин А-92, А-95
Ємність паливного бака, л 25
Мінімальна витрата палива, гр/кВт*год 374
Середній час безперервної роботи, год 10-15
Об`єм масла в картері, л 1,1
Датчик низького рівня масла в двигуні +
Габарити упаковки, мм 700х540х580
Вага нетто/брутто, кг 81,0/83,0

Бензиновий генератор Vitals JBS 6.0ba - це компактний переносний електричний агрегат, призначений для резервного або аварійного живлення побутових споживачів. Виробляє однофазний змінний струм напругою 230 В, частотою 50 Гц. Запуск генератора можливий в ручному або автоматичному режимі.


Двигун генератора

У дизель-генераторі Vitals JBS 6.0ba застосований чотиритактний бензиновий мотор з верхнім розташуванням клапанів. Інноваційна конструкція кришки стартера і крильчатки охолодження запобігає перегріванню двигуна. Глушник промислового типу забезпечує посилене шумопоглинання, покращений відведення пари та гарячої води. Шум і вібрації при роботі додатково гасять демпферні опори, якими двигун кріпиться до жорсткої металевій рамі.

Для зручності оператора дизель-генератор оснащений електричним стартером. Завдяки досконалій конструкції, високій якості виготовлення двигун відрізняється економічністю і великим ресурсом напрацювання на відмову - більше 2000 мотогодин. Мінімальна витрата палива на вироблення 1 кВт ∙ год електроенергії становить 374 м


Захист від низького рівня масла в картері двигуна:

Аварійна система захисту від низького рівня масла в картері унеможливлює запуск двигуна без масла або з недостатнім його рівнем. Це запобігає заклинювання рухомих частин і вихід з ладу двигуна. Заборонну команду система видає, отримавши відповідні дані від поплавкового датчика в картері.
Економічність генератора

Карбюратор у всіх режимах роботи готує оптимальну паливну суміш. При зміні навантаження положення дросельної заслінки регулюється автоматично. Збільшення і зменшення оборотів відбувається плавно, без різких розгонів і гальмувань. Це сприяє економії палива. Найбільш економічно двигун працює на середньому навантаженні.


Автоматичне введення резерву ATS

Ніколи ще запуск генератора не був таким простим! Блок ATS автоматично запускає генератор і перемикає навантаження на нього при відключенні основного джерела живлення і автоматично зупиняє роботу генератора при відновленні центрального електропостачання.


Альтернатор зі 100% мідної обмоткою

В електростанції Vitals JBS 6.0ba встановлений альтернатор синхронного типу. Він відрізняється стабільними потужністю і напругою. Витримує великі (вище номінального) струми, які короткочасно виникають при запуску реактивного навантаження, наприклад, електродвигуна.


Збільшений термін служби вугільних щіток з підвищеним ресурсом робить непотрібною їх часту заміну.

Обмотки ротора і статора виготовлені з 100% міді. Вони максимально надійні і витримують більш високу робочу температуру (в порівнянні з алюмінієвими або з мідно-алюмінієвого сплаву). Покращена система охолодження забезпечує ефективне відведення тепла від обмоток і запобігає швидке старіння ізоляції. Високоякісна збірка і укладання обмоток гарантує тривалий термін служби і надійність генератора.


Міні-контролер 3 в 1

Забезпечує контроль трьох основних показників:

 • напруги змінного струму;
 • частоти струму;
 • загальної напрацювання мотогодин.


Силовий висновок генератора

На додаток до двох розеток на 16 А генератор оснащений силовим виводом на 32 А. Це дозволяє використовувати агрегат на повну потужність при підключенні одного потужного споживача.


Автоматичний регулятор напруги (AVR)

Автоматичний регулятор напруги гарантує стабільність вихідної напруги у всьому робочому діапазоні навантажень. Це дозволяє використовувати електростанцію для живлення складного електронного обладнання, засобів зв'язку, чутливих до перепадів напруги побутових споживачів (комп'ютерів, телевізорів, котлів і т. П.)


Міцна рама генератора

Монтаж вузлів і агрегатів на міцній металевій рамі надає конструкції дизель-генератора цілісність і компактність. Рама виконана з труб великого діаметру. Стійка на будь-яких твердих поверхнях, захищає від ударів, пошкоджень всі елементи агрегату. Міцний сплав, з якого виготовлені труби, покритий антикорозійним складом. Це дозволяє встановлювати електростанцію в місцях з високою вологістю.


Дворівнева антивібраційна система

Двигун кріпиться до рами на демпферних опорах, які відчутно знижують вібрацію. Рама також оснащена гумовими опорами, які додатково гасять вібрацію, запобігають мимовільне переміщення агрегату при роботі.


Абсолютна гарантія 36 місяців або 800 мотогодин

Гарантія поширюється на всі частини дизель-електростанції Vitals JBS 6.0ba і включає всі випадки, пов'язані з прихованим виробничим браком. Гарантія не поширюється на швидкозношувані і змінні частини: свічки запалювання, паливний і повітряний фільтри, щітки генератора і т. П.

Розвернути

Особливості бензинового генератора Vitals JBS 6.0ba:

 • автоматичне введення резерву (ATS);
 • обмотка альтернатора з 100% міді;
 • одноциліндровий 4-х тактний двигун з великим ресурсом напрацювання (більше 2000 мотогодин);
 • міні-контролер 3-в-1;
 • автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR);
 • датчик низького рівня масла в картері двигуна;
 • дворівнева антивібраційна система;
 • вихід постійного струму 12 В;
 • електричний стартер;
 • посилена ізоляція силових проводів і кабелів;
 • стабільна робота у всьому діапазоні навантажень;
 • тривалий час безперервної роботи.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!