Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
675
4
Номінальна потужність, кВт
495
496
919
497
498
499
501
Максимальна потужність, кВт
487
488
920
489
490
491
494
Система пуску
502
503
504
Напруга (фази), В
505
507
Транспортувальні колеса
508
509
Масса нетто/брутто, кг
523
906
905
510
528
513
511
512
514
515
516
Сортувати за:

Бензинові генератори

Серед багатьох типів автономних пересувних мініелектростанцій бензинові генератори займають перше місце як за кількістю представлених на ринку моделей, так і за загальною чисельністю. Їх популярність пов'язана з тим, що бензинові електростанції мають ряд вагомих переваг в конструкції та експлуатації. При цьому, не зайвим буде відзначити, що побутові бензинові генератори оснащуються і четирехтактнимі, і двотактними двигунами внутрішнього згоряння, і ці варіанти так само мають конкретні переваги.

Базові переваги бензинових моделей генераторів Vitals

  1. Висока питома потужність - відносно невелика вага і малі габарити при високій потужності електроенергії, що виробляється; особливо це характерно для машин з двотактними двигунами. Такі електрогенератори зручно транспортувати і використовувати не тільки стаціонарно, але і в польових умовах.
  2. Простота конструкції і активна поширеність бензинових двигунів відчутно спрощує експлуатацію, обслуговування і ремонт, в тому числі в умовах значної віддаленості від сервісних центрів і спеціалізованих ремонтних організацій. Обслуговувати бензиновий генератор може людина з мінімальною загальтехнічної підготовкою, необхідно лише періодично прочищати повітряний фільтр, міняти масло в картері двигуна і чистити свічки запалювання. Ремонт бензинового двигуна може виконати практично будь-який автомеханік або кваліфікований автослюсар.
  3. Бензинові двигуни легко запускаються при температурі навколишнього середовища до -30 °С електростартером або ручним запуском. Оснащені ними мініелектростанції цілком можуть встановлюватися і цілком можуть експлуатуватися поза приміщеннями за умови захисту від прямого попадання атмосферних опадів і сонячних променів.
  4. Електрогенератор бензиновий при роботі не створює надмірного шуму та вібрації, особливо це характерно для агрегатів з чотиритактними двигунами. Відповідно, їх можна встановлювати в закритих приміщеннях, якщо ці приміщення обладнані досить ефективною витяжкою або є відведення вихлопних газів.
  5. Генератори на бензині коштують дешевше аналогічних по потужності дизельних генераторів.

У лінійці ТМ Vitals є бензинові генератори з номінальною потужністю створеної електроенергії від 2 кіловат до 18 кіловат. При виборі моделі слід враховувати, що агрегати малої потужності мають менший час безперервного включення і більшу питому витрату палива на одну згенеровану кіловат-годину.

Купити бензиновий генератор в Україні за доступною ціною можна в інтернет-магазині або в спеціалізованому магазині.

  • Найдешевший, але не менш надійний - Генератор бензиновий Vitals WP 2.5b

  • Середній час безперервної роботи бензинових генераторів Vitals складає 10-15 годин

  • Найпотужніший бензогенератор - Бензинова мініелектростанція Vitals Master EST 8.5b

  • Офіційна гарантія на бензинові генератори Vitals складає 36 місяців

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!