Генератори дизельні | бензинові | газ/бензинові - ТМ Vitals

Генератори дизельні | бензинові | газ/бензинові - ТМ Vitals

Генератори електричного струму

І в побуті і в виробничих умовах застосовується безліч найрізноманітнішого електричного обладнання, що вимагає безперебійного підключення до електроживлення. Це не тільки технологічне обладнання або системи обігріву приміщень, а й техніка життєзабезпечення, наприклад - холодильники, водонасосні станції, вентиляційне обладнання. У разі їх зупинки втрати можуть бути дуже значними і навіть катастрофічними.

Для того, щоб виключити перебої в електроживленні, а також для забезпечення електроживлення там, куди ще на протягнули дроти, призначені автономні мініелектростанції з двигунами внутрішнього згоряння. Часто їх називають генератор електричного струму або генератор напруги.

Конструктивно мініелектростанція являє собою розміщені всередині об’ємної трубчастої рами та співвісно скріплені двигун внутрішнього згоряння й генератор змінного струму на 220 В, 50 Гц. На деяких моделях встановлений трифазний генератор 380 В 50 Гц. Також до складу міні-електростанції входять паливний бак, система управління двигуном, система стабілізації параметрів вихідної напруги і приладова панель.

За типом палива генератори ТМ Vitals діляться на три категорії

  1. Генератор з бензиновим двигуном.
  2. Мультипаливний генератор «газ / бензин».
  3. Генератор з дизельним двигуном.

Крім того, незалежно від виду палива ці агрегати діляться на:

  • генератор з ручним стартером;
  • генератор з електростартером;
  • генератор з автозапуском.

Бензинові генератори мають потужність 2,0 - 18,0 кВт. Ряд моделей оснащені транспортними колесами, рукоятками і захисними кожухами. Генератори «газ / бензин» потужністю 2,0-6,0 кВт можуть працювати як на природному, так і на зрідженому газі. Дизельні генератори потужність. 4,6 кВт в залежності від модифікації оснащені або транспортувальним чотириколісним шасі, або звукоїзолірующим захисним кожухом.

Всі електрогенератори Vitals забезпечують високу стабільність параметрів вихідного напруги і мають гарантію від виробника терміном від 1 до трьох років, в залежності від моделі. Придбати їх можна в інтернет-магазині або в магазинах роздрібної торгівлі. Генератори Vitals не тільки надійні і довговічні, але і цілком доступні за ціною.