Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
675
Потужність двигуна, к.с.
561
562
899
900
Робочий об'єм, см3
565
566
901
902
Тип вала
552
553
Діаметр вала, мм
563
564
Масса нетто/брутто, кг
567
568
903
904
Тип стартера
557
558
Сортувати за:

Двигуни дизельні Vitals™

Ми пропонуємо вам придбати дизельні двигуни для мототехніки від кращих вітчизняних і світових брендів. Потужні і надійні силові агрегати загального призначення дозволять вам успішно провести моторизації ваших садових і дачних робіт. Основною перевагою, яким володіють представлені на сайті ДВС, є висока якість, гарантоване безпосередньо самими виробниками. Купуючи у нас 4-тактний дизельний двигун ви можете бути повністю впевнені в його високому ККД і тривалому експлуатаційному терміні.

Ми відібрали для вас виключно кращі моделі дизельних агрегатів для садової техніки, які вже встигли зарекомендувати себе як комфортні і технологічні жідкотоплевние ДВС. При виборі силових агрегатів ми звертали увагу на такі фактори як:

  • Відповідність заявленим технічним характеристикам. Якщо дизельний 4х тактний двигун при роботі показував слабку потужність, низький коефіцієнт корисної дії або надмірна витрата палива, ми виключали такої ДВС з нашого каталогу;
  • Обов'язкове відповідність світовим стандартам експлуатації та безпеки. Всі силові агрегати з нашого каталогу повністю нешкідливі при дотриманні всіх зазначених в інструкції норм безпеки. Всі представлені дизельні двигуни для садової техніки представляють собою заводську продукцію, яка вироблялася і збиралася у відповідності з усіма світовими виробничими нормами;
  • Наявність повного переліку документів для мототехніки. Кожен представлений у нас ДВС обов'язково комплектується виробничим паспортом, повною інструкцією по роботі з двигуном, а також гарантією. Талон на гарантійне обслуговування надається безпосередньо самим виробником, завдяки чому ви можете бути впевнені, що дизельні 4х тактний двигун на нашому сайті по-справжньому надійні і довговічні.

Спираючись на достовірні дані про дизельних силових агрегатах, ми підібрали для вас лінійку кращих моделей, які ви недорого зможете придбати в інтернет-магазинах наших офіційних дилерів.

Широкий асортимент від кращих виробників

Представлена ​​на сайті лінійка дизельних двигунів включає в себе ДВС різних потужності, габаритів і ціни. Це дозволяє кожному нашому клієнту підібрати і купити дизельний двигун на мотоблок або інший вид техніки з урахуванням переваг і технічних характеристик. Мотори, які ви бачите в нашому каталозі, пройшли відповідні випробування і гарантовано готові використовуватися в польових умовах, при грамотному застосуванні з відповідними типами інструментів.

Перш ніж підбирати ДВС, уважно ознайомтеся з його властивостями. Зверніть увагу, що на вартість тієї чи іншої моделі двигуна, найбільший вплив робить її потужність. Підбирайте дизельний двигун для генератора з урахуванням своїх потреб і бюджету, який ви виділяєте собі на покупку. Врахуйте, що у нас ви зможете його купити досить дешево.

Доставка двигунів

Купивши у нас дизельний силовий агрегат, ви можете замовити його доставку в будь-який український місто, де є відділення кур'єрських служб. Це повністю виключає необхідність їхати і самостійно забирати дизельний двигун на мотоблок, що може виявитися дорого і непродуктивно. Вибравши наш бренд, ви отримуєте безліч споживчих переваг, які дозволять зробити ваше життя комфортнішим.

Крім того, наш сервіс постійно пропонує вам вигідні акції і знижки на найнеобхідніші товари. У нас ви зможете отримати безкоштовну доставку, приємний бонус до покупки або хорошу знижку на дизельний двигун.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!