Двигуни внутрішнього згоряння Vitals™

Двигуни внутрішнього згоряння Vitals™

У даній категорії представлені 4-тактні двигуни загального призначення в широкому асортименті і за найпривабливішими цінами. Тут ви зможете підібрати і дешево купити силові агрегати для будь-якого типу будівельної, садової або сільгосптехніки. В асортименті нашого каталогу більше 10 моделей надійних і високоякісних двигунів бренду "Vitals".

Чому придбати двигуни варто саме у нас?

За допомогою нашого сервісу ви зможете купити 4 тактний двигун, оптимально підходить за вашим експлуатаційним запитам. Ми допоможемо вам вибрати найбільш доречний ДВЗ на підставі робочої потужності, типу пристрою, габаритів і інших технічних характеристик;

Ми пропонуємо найвигідніші ціни на сучасному вітчизняному ринку. При цьому, ви отримуєте як гарантію якості силових агрегатів, так і довгострокову експлуатаційну гарантію від виробника;

Недорого купити будь-який чотиритактний двигун ви зможете прямо на нашому сайті, на сторінках "Де купити", де представлені 2 варіанти покупки у наших дилерів:

1. В інтернет-магазинах офіційних дилерів.

2. У торгових точках по всій Україні (також у наших офіційних дилерів).

Спеціально для вас ми організуємо доставку товарів на найближче відділення кур'єрської компанії, або ж кур'єром прямо за адресою замовлення.

Все ще не знаєте де купити оптимальний двигун внутрішнього згоряння для моторизованої техніки? Поспішайте використовувати зручний і простий офіційний магазин VITALS™, який допоможе вам отримати всі переваги високоякісної силової техніки.

Типи двигунів

Тут ви знайдете 4 тактний двигун буквально для будь-якого виду техніки. Однак при виборі слід звернути особливу увагу на технічні характеристики силових агрегатів і переконається в тому, що вони відповідають вашим робочим вимогам. На сайті представлені ДВС наступних типів пристрою:

  1. Бензинові силові агрегати (бензинові двигуни). Ці моделі, мабуть, найпопулярніші на вітчизняному ринку. Їх характеризує доступна вартість, надійність і досить високий ККД. Найбільш поширені такі двигуни в сільгосптехніки, а також моторизований судовому інвентарі;
  2. Дизельні двигуни. Такий 4х тактний двигун по потужнісним характеристикам не поступається бензиновим моделям, але його перевагою є ціна палива, на якому він працює. Дизельні силові агрегати невибагливі до робочих умов і дуже економічні.


Акції та знижки на двигуни внутрішнього згоряння

Ми надаємо вам можливість купити двигун 4х тактний по найприємнішою ціною. Крім того, ми часто організовуємо акції і сезони знижок на товари. Уважно слідкуйте за оновленнями на нашому сайті, і ви будете точно знати, як заощадити на покупці або доставці високоякісних двигунів внутрішнього згоряння загального призначення.