Висоторіз електричний Vitals Master EA 7125s

Артикул: 41715

  • Ціна: 3 533 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Висоторіз електричний Vitals Master EA 7125s

Потужність, Вт 710
Довжина шини, дюйм 10
Швидкість ланцюга, м/c 10,8
Крок ланцюга, дюйм 3/8
Об`єм масляного бака, мл 100
Кут регулювання спилу, град 0-30
Довжина загальна, мм 2200-3200
Габарити упаковки, мм 1500х200х112
Вага нетто/брутто, кг 4,4/5,4

Висоторіз електричний мережевий Vitals Master EA 7125s як ніщо інше оперативно та якісно виконає роботу у вашому садку – обріже гілки і сучки різної конфігурації товщиною, що не перевищує 200 мм, без використання драбин, підйомних пристроїв і т. п. Варто відзначити, що з появою даного представника садово-паркової техніки в значній мірі полегшали умови роботи стосовно догляду за садком.

Висоторіз Vitals Master EA 7125s в роботі використовує високоякісні шину довжиною 10 дюймів та ланцюг з кроком 3/8 дюйма. Ланцюг приводиться в дію за допомогою надійного електричного двигуна потужністю 710 Вт. Максимальна швидкість ланцюга становить 10,8 м/с. Кут нахилу шини можна регулювати в межах 0-30°, тим самим надаючи доступ до сучків і гілок навіть в густих кронах дерев.

Важливою деталлю висоторіза є штанга. Дуже важливо, з якого матеріалу виготовлена штанга, а також можливість її регулювати по довжині. Все це безпосередньо впливає на надійність і довговічність експлуатації інструмента, а також зручність і безпеку роботи. Так от, у висоторізі Vitals Master EA 7125s в цьому питанні все на належному рівні. Полегшена міцна штанга зі скловолокна, регульована по висоті за допомогою цангового затиску. В залежності від умов роботи довжину інструмента можна встановити в діапазоні від 2,2 до 3,2 м. Стикування телескопічної штанги з силовим агрегатом і розстикування здійснюються вкрай швидко і легко, що особливо важливо під час транспортування виробу.

Для зручності роботи і запобігаючи швидкій стомлюваності користувача конструкцією передбачені ергономічні рукоятки і регульований наплічний ремінь. Додаткова рукоятка на штанзі регулюється по висоті і здатна обертатися на 360°. Таким чином, додаткову рукоятку можна встановити в самому зручному для руки користувача положенні.

Щоб легко і швидко встановити ланцюг і відрегулювати його натяг без застосування спеціального інструмента, використовується система безключового натягу ланцюга.

Висоторіз Vitals Master EA 7125s оснащений автоматичним масляним насосом, який безперервно виконує роботу зі змащування шини і ланцюга під час роботи виробу, тим самим забезпечується стабільна робота інструмента і подовжується його термін експлуатації.

Розвернути
  • висока якість шини і ланцюга;
  • телескопічна штанга, регульована за допомогою цангового затиску;
  • полегшена міцна штанга зі скловолокна;
  • безключовий натяг ланцюга;
  • регулювання кута напрямку шини (0-30°);
  • додаткова рукоятка, яка обертається на 360°;
  • додаткова рукоятка регулюється по висоті на штанзі;
  • автоматичний масляний насос;
  • регульований ремінь через плече.
Написати відгук
Купити у наших дилерів