Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
4
Потужність, Вт
96
Довжина шини, дюйм
97
Швидкість ланцюга, м/c
98
Довжина штанги, мм
99
Масса нетто/брутто, кг
100
Сортувати за:

Висоторізи електричні Vitals™

Однією з найбільш складних і небезпечних операцій в садівництві та парковому господарстві є регулярна обрізка гілок та сучків високих дерев з метою правильного формування їх крони. Проблема в тому, що зрізати товсті гілки звичайним секаторним сучкорізом виходить далеко не завжди, а дістатися до них ланцюговою бензопилою, електропилкою або навіть простою ножівкою без сходів важко через висоту і загущеність крони. Єдиним інструментом, який може виручити в такій ситуації, являється електричний висоторізи для обрізки дерев.

Головне достоїнство ланцюгового висоторізу - можливість швидкого і точного спилювання гілок і сучків завтовшки до 200 міліметрів без використання додаткових пристосувань - драбин, підйомних вишок і інших пристроїв.

По суті висоторіз електричний ТМ Vitals - це невелика ланцюгова електрична пила на довгій штанзі. Для полегшення роботи штанга має ергономічні рукоятки і регульований ремінь через плече. Сама штанга виконана з легкої, але міцної стекловолоконной телескопічною труби, а її довжина змінюється в залежності від необхідної висоти різу і фіксується цанговим затискачем.

Силовий вузол, що складається з електродвигуна і пильної гарнітури, може бути розташований строго уздовж осі штанги, або ж під кутом до неї в одній з 3-х фіксованих позицій. Це набагато спрощує спилювання гілок в безпосередній близькості від стовбура дерева.

Висоторіз може бути підключений до будь-якої побутової або технічної мережі електроживлення з напругою 220 вольт і частотою 50 герц. У зв'язку з тим, що потужність двигуна висоторізу невелика, він може також живиться від компактного переносного електрогенератора, що значно розширює сферу застосування цього садового інструменту.

Особливості конструкції висоторізу:

 • полегшена міцна телескопічна штанга зі скловолокна регульована за допомогою цангового затиску;
 • додаткова рукоятка з регулюванням по висоті на штанзі і обертається на 360 °;
 • безключового натяг ланцюга;
 • автоматичний масляний насос;
 • регульований ремінь через плече.

Технічні характеристики висоторізів Vitals:

 1. Потужність двигуна 710 Вт.
 2. Довжина шини пильної гарнітури 10 дюймів.
 3. Лінійна швидкість ланцюга 10,8 м / c.
 4. Крок ланцюга 3/8 дюйма.
 5. Обсяг масляного бака 100 мл.
 6. Кут регулювання спила 0 ° - 30 °.
 7. Діапазон регулювання загальної довжини 2200-3200 мм.
 8. Вага 4,4 кг.

Якщо вам доводиться регулярно спилювати високо розташовані гілки дерев, найкращим вирішенням цієї проблеми буде купити електричний висоторізи Vitals.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!