Повітродувка Vitals Master LP 77100a

Артикул: 50630

  • Ціна: 10 190 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Повітродувка Vitals Master LP 77100a

Тип двигуна 2-тактний повітряного охолодження
Тип палива суміш бензину з маслом 25:1
Робочий об’єм, куб. см 77,0
Потужність, кВт/к.с. 3,6/4,9
Швидкість холостого ходу, об/хв 2700
Система запуску ручний стартер
Об'єм паливного бака, л 2,0
Рівень звукового тиску, дБ ≤110
Об`єм повітряного потоку, куб. м/год 1120
Швидкість повітряного потоку, м/с 93,5
Габарити упаковки, мм 8,2/9,2
Вага нетто/брутто, кг 520х410х510

Опис повітродувки Vitals Master LP 77100a

Повітродувка Vitals Master LP 77100a

Повітродувка Vitals Master LP 77100a — надійний і зручний інструмент напівпрофесійного класу. Завдяки двигуну об’ємом 77 см3 ця повітродувка має дуже високу продуктивність. Vitals Master LP 77100a використовують для професійного очищення тротуарів, спортивних і будівельних майданчиків, дорожнього полотна під час ямкових ремонтів. Висока швидкість потоку, потужний струмінь повітря дають можливість легко впоратися з будь-яким сміттям: свіжим, мокрим, сухим листям, скошеною травою, дрібними гілками, снігом. Часто використовується для обдування, очищення техніки, наприклад, комбайнів під час жнив.

Бензиновий двигун надає повітродувці високої портативності, вона не залежить від джерел електричного струму. Це дає змогу працювати навіть на найвіддаленіших територіях. Агрегат можна застосовувати в будь-якому місці, де є добра циркуляція повітря.

Vitals Master LP 77100a оберуть ті, хто любить потужність та швидкість, хоче швидко очистити велику територію.

Висока потужність і продуктивність

Двотактний двигун виготовлений із високоякісного комплектовання, із застосуванням новітніх технологій. Тому характеризується малим викидом токсичних газів, гранично низьким споживанням паливної суміші, зниженим рівнем шуму. Двигун вирізняється високою надійністю і призначений для тривалої роботи зі збільшеними навантаженнями.

Його потужність 4,9 к. с. та завдяки їй відцентровий вентилятор перекачує до 1120 м3 повітря на годину зі швидкістю до 93,5 м/с. Це забезпечує високу продуктивність. Така продуктивна повітродувка незамінна в період листопаду, а також на великій за площею території.

Повітродувка Vitals Master LP 77100a
Повітродувка Vitals Master LP 77100a

Ефективна система охолодження

Примусове повітряне охолодження ефективно знімає надлишкове тепло з нагрівальних елементів двигуна й забезпечує правильний тепловий баланс. Повітряна система охолодження характеризується малою вагою, що сприяє зниженню ваги дуже потужної повітродувки — 8,2 кг.

Паливопідкачувальний насос праймер

Для впевненого старту двигуна, особливо в холодну погоду, є ручний насос — праймер. Він дає змогу попередньо підкачати паливну суміш у карбюратор, полегшити та прискорити старт.

Повітродувка Vitals Master LP 77100a
Повітродувка Vitals Master LP 77100a

Комфортне руків’я керування

Повітродувка забезпечена багатофункціональним руків’ям керування. На ньому розташовані:

  • вимикач запалювання;
  • клавіша, що запобігає випадковому натисканню важеля дроселя;
  • важіль дроселя з регулюванням потужності;
  • кнопка вибору потужності. З її допомогою оператор може встановити енергію повітряного потоку: 30%, 50% або 80%.

Розміщення органів керування на одному руків’ї робить роботу ще більш комфортною.

Гофрована гнучка труба

Робочий орган повітродувки — подовжувальна труба з насадкою — приєднана до насоса за допомогою гофрованої гнучкої труби. Це зручніше і простіше за будь-яке шарнірне з’єднання й дає можливість оператору легко направити повітряний потік у потрібне місце, не повертаючись усім корпусом.

Повітродувка Vitals Master LP 77100a
Повітродувка Vitals Master LP 77100a

Ергономічна ранцева жилетка

Широкі наплічні ремені, можливість регулювання разом із посиленою спинкою ранця допомагають правильно розподілити навантаження на плечі та спину оператора. Сприяють збереженню нормальної постави та зниженню навантаження на м’язи. Це дає змогу працювати тривалий час, не відчуваючи втоми.

Гарантія 36 місяців

Модель Vitals Master LP 77100a проста та зручна в експлуатації, обслуговуванні. Інструмент характеризується високою якістю та надійністю. На повітродувку встановлено гарантію 36 місяців.

Повітродувка Vitals Master LP 77100a
Розвернути
Немає опису
Написати відгук
Купити у наших дилерів