Фiльтр
Серія
Потужність, Вт
Швидкість обертання ножа, об/хв
Максимальна товщина гілок, мм
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Гілкоподрібнювачі Vitals™

Навіщо потрібен електричний гілкоподрібнювач, адже раніше прекрасно обходилися без подібної «розкоші»? Так тому й обходилися, що гілкоподрібнювачей просто не було. Але ж часто після наведення порядку в саду або парку, обрізки дерев або розчищення заростей чагарнику залишаються гори листя, гілок, гілок і навіть невеликі стовбури дерев. Раніше все це «добро» спалювали на вогнищах, що було досить клопітно й небезпечно, та й атмосфера при цьому активно загрязнялась продуктами горіння і пластівцями сажі. До того ж, вогнище потім довго ще залишалося місцем, де нічого не росте через перегрів грунту. У деяких випадках деревні залишки вивозилися в найближчий яр або лісосмугу, і там благополучно згнивають.

Але насправді, деревина - це ж, по суті, ті поживні речовини, які рослини витягли корінням з грунту. І їм, по-доброму, треба б назад в той же грунт повернутися, щоб, перегнивши, стати добривом для нових рослин. Власне кажучи, саме так все і відбувається в природі. Тільки ось там процес утилізації старої деревини займає роки, а іноді й десятиліття. Ми ж не можемо стільки чекати.

Виявляється, якщо деревину роздрібнити на дрібну тріску і розкидати по ділянці рівномірним шаром, це дуже благотворно позначається на родючості цієї грунту, та до того ж робить її більш пухкої, повітряної, сприяє насиченню киснем і вологою.

Але як подрібнювати всі ці гілки та інший деревне сміття - не сокира ж? Ось для цього і призначені електричні гілкоподрібнювачі: для швидкої і ефективної утилізації свіжозрізаних і сухих рослинних матеріалів - гілок, сучків і стовбурів дерев шляхом їх подрібнення. Отримана при цьому мульча зсипається в підставлену тару або в спеціальний контейнер, після чого може бути використана за призначенням.

Технічні характеристики гілкоподрібнювачів електричних ТМ "Vitals"

  1. Живлення змінним струмом, напруга 220 В, частота 50 Гц.
  2. Споживана потужність 2,0 кВт - 2,5 кВт.
  3. Максимальний діаметр подрібнюючих стовбурів - 40 мм.
  4. Вага 12,9 та 28,5 кг.

До речі, якщо ви все ще маєте сумніви, чи купити вам гілкоподрібнювач електричний фірми Vitals або не купувати, знайте, що його можна також використовувати для приготування компосту. Купіть електричний гілкоподрібнювач, і на вашій ділянці непотрібні відходи перетворяться в цінне добриво. А зробити це можна в одному з інтернет-магазинів наших офіційних дилерів, список яких знаходиться на сторінці "Де купити?"

Развернуть