Тример електричний Vitals Master EZT 063g

Артикул: 54016

 • 2 141. грн
 • Ціна: 1 929. грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Тример електричний Vitals Master EZT 063g

Напруга, В 230
Частота струму, Гц 50
Потужність, Вт 550
Швидкість обертання, об/хв 11000
Діаметр скошування ліскою, мм 270
Діаметр ліски, мм 1,5
Вібраційне навантаження, м/c 4,5
Габарити упаковки, мм 250х110х930
Вага нетто/брутто, кг 2,5/3,0

Опис тримера електричного Vitals EZT 063g

Електричний тример Vitals Master EZT 063g призначений для скошування трави. Його застосовують там, де неможливо або незручно використовувати колісну газонокосарку, не треба зрізати товсті стебла й гілки. Це найкращий інструмент для практично ювелірної роботи на невеликих майданчиках, схилах, у важкодоступних місцях і ділянках із нерівним рельєфом. Ним можна обкошувати дерева, кущі, паркани, бордюри, стінки, стовпи.

Електричний тример Vitals Master EZT 063g годиться для професійної роботи та використання в домашньому господарстві. Завдяки простоті пристрою він надійний і слугуватиме довго. Мінімально низький рівень шуму і відсутність вихлопу дають змогу використовувати тример для роботи в закритих приміщеннях — оранжереях і теплицях.

Тример важить усього 2,5 кг. Мала вага, конструкція тримальної штанги й ергономічних руків’їв дають змогу ідеально збалансувати агрегат, надати йому оптимальної для оператора форми й розмірів, і не відчувати втоми під час роботи.

На всі деталі й частини тримера Vitals Master EZT 063g встановлена абсолютна гарантія 36 місяців. Вона діє по всій території України.

Тример електричний Vitals Master EZT 063g
Тример електричний Vitals Master EZT 063g

Електродвигун

У цій моделі тримера — мінімум рухомих і обертальних частин. Двигун розташований у нижній частині штанги. Шпуля з ліскою кріпиться безпосередньо до вала. Між двигуном і різальним інструментом немає передач і муфт, а отже, немає й пов’язаних із ними втрат потужності, шуму. Порівняно невеликої потужності (550 Вт) вистачає, щоб розвинути високі оберти (до 183 об/с) і цим забезпечити непогану продуктивність.

Малий рівень шуму і відсутність вихлопу дають змогу використовувати тример для роботи в закритих приміщеннях — оранжереях і теплицях.

Рушійний блок забезпечений платформою для кріплення допоміжних елементів.

Телескопічна штанга

Основний елемент тримальної конструкції — штанга — міцна й легка, тому що виконана з алюмінію. Не схильна до корозії, а тому слугує довго. Телескопічна конструкція штанги дає змогу висунути її на оптимальну для оператора довжину. Штанга забезпечена зручним цанговим фіксатором.

Тример електричний Vitals Master EZT 063g
Тример електричний Vitals Master EZT 063g

Переднє руків’я

Переднє руків’я має регульований кут нахилу. Разом зі змінною за довжиною штангою це дає змогу ідеально збалансувати агрегат, надати йому оптимальної для оператора форми й розмірів, і не відчувати втоми під час роботи.

Основне руків’я

Основне руків’я забезпечене прогумованою накладкою, яка запобігає зісковзуванню руки. На основному руків’ї встановлена клавіша увімкнення/вимкнення. Це забезпечує комфортне керування двигуном і підвищує травмобезпечність.

Тример електричний Vitals Master EZT 063g
Тример електричний Vitals Master EZT 063g

Регульована косильна головка

Шарнірне кріплення різальної головки до штанги має ступеневу фіксацію. Це дає змогу вибрати оптимальний кут нахилу — від горизонтального до вертикального. Крім того, є можливість повернути головку на 90° проти годинникової стрілки й косити рослинність безпосередньо уздовж бордюрів і стінок.

Напрямний ролик

Поруч із двигуном, на платформі, укріплений чотирисекційний циліндричний ролик. Він допомагає направляти рух тримера під час косіння уздовж стінок і бордюрів, запобігає небезпечному зближенню з ними різальної головки.

Тример електричний Vitals Master EZT 063g
Тример електричний Vitals Master EZT 063g

Захисний кожух

Тример забезпечений великим захисним кожухом. Він виготовлений із міцного пластику й добре захищає оператора від травм у разі відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив різальний інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини ліски.

Гак для фіксації кабелю електроживлення

Задля безпеки електричний кабель тримера має невелику довжину. На корпусі інструмента є гачок для кріплення подовжувального кабелю.

Тример електричний Vitals Master EZT 063g
Тример електричний Vitals Master EZT 063g

Автоматична шпуля

Шпуля забезпечена системою Auto Feed, яка під час роботи тримера автоматично подає ліску й у такий спосіб забезпечує задану її довжину. Максимальний діаметр скошування становить 270 мм.


Розвернути

Особливості тримера електричного Vitals Master EZT 063g

 • зручна ергономічна конструкція;
 • компактність конструкції;
 • високий рівень виготовлення і збірки;
 • потужний надійний електродвигун 550 Вт;
 • телескопічна алюмінієва штанга;
 • зручний механізм фіксації штанги;
 • регульований кут нахилу передньої рукоятки;
 • можливість повороту косильної головки для косіння вздовж стін і бордюрів;
 • напрямний ролик полегшує косіння вздовж бордюрів;
 • змінний кут нахилу косильної головки для косіння на схилах;
 • прогумована накладка на основній рукоятці;
 • автоматична шпуля «Auto Feed»;
 • широка зручна клавіша вмикання;
 • гачок для фіксації кабелю електроживлення.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!