Фiльтр
1178 - 2355 грн Ціна
- грн
Серія
Діаметр скошування ліскою, мм
Потужність, Вт
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Тримери електричні Vitals™

Щоб краще зрозуміти, для чого потрібен тример електричний, наведемо просту аналогію. Якщо вам необхідно скопати город, то ви візьмете для цієї справи велику штикову лопату, а ось для висадки розсади набагато зручніше використовувати невеликій городній совок. Точно так же, якщо потрібно викосити велику земельну ділянку з високою травою або розчистити будмайданчик від сухостою або стебел бур'янів, краще це робити потужною електрокосою або мотокосою. А якщо вам потрібно лише час від часу рівняти газон в палісаднику під вікнами вашої квартири, розчистити клумбу або альпінарій від трави, привести до ладу доріжки на дачі, або зачистити непрокошені газонокосаркою місця біля бордюрів і навколо стовпів та дерев, тоді найкращим вибором безсумнівно буде купити тример електричний.

До речі кажучи, професійні квітникарі та ландшафтні дизайнери також часто користуються саме електротримерами, тому що ці інструменти характеризуються майже ювелірною точністю. Електричні тримери відрізняються від електрокос насамперед простотою конструкції і компактністю. Шпуля з ліскою встановлюється безпосередньо на вал електродвигуна, розташованого в нижній частині інструменту. Двигуни електротримери зазвичай мають невелику потужність, тому металеві ножі та диски на тримери не встановлюють. Штанга коротка, з двома ручками у верхній частині. У простих побутових моделях цілісна нерегульована штанга виготовлена ​​з пластику, а в професійних тримерах для трави штангу роблять з алюмінієвої труби, найчастіше регульованої довжини. Також в професійних моделях передня ручка регулюється за кутом нахилу - плавно або східчасто. Необхідно відзначити, що нижнє розташування електродвигуна в електротріммери вимагає від працівника акуратності і обачності, щоб не пошкодити двигун ударом об тверде перешкоду.

Технічні характеристики електричних тримерів ТМ Vitals

  1. Штанга цільна або розбірна, регульована або нерегульована по довжині.
  2. Передня рукоятка фіксована або із змінним кутом нахилу.
  3. Напруга живлення 220 В, частота змінного струму 50 Гц.
  4. Потужність від 250 до 500 Вт.
  5. Швидкість обертання шпулі з волосінню 10000 - 12000 об / хв.
  6. Діаметр скошування волосінню 220 - 300 мм.
  7. Діаметр волосіні від 1,2 до 1,6 мм.
  8. Вага 1,3 - 3,6 кг.

З електротримерами Vitals трав'яний покрив біля вашого будинку або дачі завжди буде виглядати акуратним, прибраним і доглянутим. До того ж, робота електричними тримерами на свіжому повітрі - прекрасний вид активного відпочинку після напруженого, але малорухливого робочого дня в офісі.

Развернуть